В Києві стартував курс з критичного мислення "Наука повсякденного мислення"

416

На Prometheus стартував легендарний курс з критичного мислення "Наука повсякденного мислення". Ще до офіційного початку онлайн-навчання ініціатива Фонду Випускників України стала успішною – на курс зареєструвалося вже 17000 учасників.

Правильно приймати рішення, критично ставитись до інформації, аналізувати власні вчинки та дії оточуючих людей – усе це можна зарахувати до найважливіших аспектів освіченості сучасної особистості. Саме тому Alumni Fund Ukraine / Фонд Випускників України спільно з Prometheus підготували курс, який входить до ТОП-3 найкращих онлайн-курсів світу за оцінками слухачів, професора Тангена з Університету Квінсленда, Австралія. У зв’язку з цим, сам автор курсу записав відео-звернення до українських слухачів!

Онлайн-курс "Наука повсякденного мислення" в надзвичайно захоплюючому та наочному форматі розповість про те, як ми мислимо, як формуємо і змінюємо наші погляди, чому наші очікування викривляють судження і як навчитись приймати більш зважені рішення, а також не піддаватись маніпуляціям та пропаганді. Слухачі отримають знання, які допоможуть їм тренувати критичне та незалежне мислення, а окремий розділ курсу присвячений вмінню ефективно навчатися новому. Також Фонд Випускників України проведе конкурс серед слухачів, які успішно пройдуть курс.

Долучитись до курсу можуть всі бажаючі, для цього потрібно зареєструватися за посиланням: http://courses.prometheus.org.ua/courses/UQx/THINK101/2016_T2/about

Цей курс перекладено та озвучено завдяки зусиллям Alumni Fund Ukraine (Фонд Випускників України - http://alumnifund.org/uk), що нещодавно офіційно розпочав свою роботу в Україні. Завдяки роботі Фонду та внескам доброчинців уже було зібрано понад 445000 грн. на потреби організації, українських навчальних закладів, студентів та освітніх ініціатив, і курс "Наука повсякденного мислення" – є один із перших проектів. У планах Фонду – розширювати мережу осередків та надавати підтримку українській освіті – просто, прозоро та надійно.

Про Alumni Fund Ukraine:

Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Благодійний фонд "Фонд Випускників України" – дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Серед цілей Фонду - розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости