Депутат Геращенко делает заказы на подарки

Депутат Геращенко делает заказы на подарки

15 мая народному депутату Ирине Геращенко исполнился 41 год. Накануне своего дня рождения нардеп «заказала» друзьям подарок. В соцсети Геращенко написала:

«Тут мене народ питає , що подарувати на день народження): книжку! Буду щаслива): тим більше зараз, коли мені бракує позитивних емоцій».

При этом именинница сетовала, что нынче книге стали не в таком почете, как были раньше. Особенно депутат расстраивается из-за того, что не так часто читают ее коллеги.

Впрочем, и среди них нашлись исключения, литературным вкусам которых Геращенко целиком доверяет.

«Оля Герасим'юк і Валя Клименко -дві пані, літературним смакам яких яповністю довіряю. У Валі зі студентських років апитую, що ще почитати... Тепер до них додався Юра Луценко. Один з небагтьох міністрів, якому легко було вибрати подарунок на день народження - книгу!!! Він був ЧИТАЮЧИЙ міністр!!! Отака рідкість в Украіні! Ми з ним говорили про книжки - під час відряджень в літаках і при нагоді.

Коли його призначений владою мучитель суддя Вовк дозволив нам з Сашею Третяковим його провідати у СіЗО- ми понесли йому книги. Така рідкість - інтелектуальний і ерудований український політик, який читає».

фото lb.ua