УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Депутат Геращенко делает заказы на подарки

Депутат Геращенко делает заказы на подарки

15 мая народному депутату Ирине Геращенко исполнился 41 год. Накануне своего дня рождения нардеп «заказала» друзьям подарок. В соцсети Геращенко написала:

Видео дня

«Тут мене народ питає , що подарувати на день народження): книжку! Буду щаслива): тим більше зараз, коли мені бракує позитивних емоцій».

При этом именинница сетовала, что нынче книге стали не в таком почете, как были раньше. Особенно депутат расстраивается из-за того, что не так часто читают ее коллеги.

Впрочем, и среди них нашлись исключения, литературным вкусам которых Геращенко целиком доверяет.

«Оля Герасим'юк і Валя Клименко -дві пані, літературним смакам яких яповністю довіряю. У Валі зі студентських років апитую, що ще почитати... Тепер до них додався Юра Луценко. Один з небагтьох міністрів, якому легко було вибрати подарунок на день народження - книгу!!! Він був ЧИТАЮЧИЙ міністр!!! Отака рідкість в Украіні! Ми з ним говорили про книжки - під час відряджень в літаках і при нагоді.

Коли його призначений владою мучитель суддя Вовк дозволив нам з Сашею Третяковим його провідати у СіЗО- ми понесли йому книги. Така рідкість - інтелектуальний і ерудований український політик, який читає».

фото lb.ua