, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Савченко прийде - порядок наведе?

6.8т

Надія Савченко на свободі. Ми радіємо, що патріотка, боєць, молода дівчина, яка протистояла одна усій каральній машині страшного для усьго світу Путіна, перемогла. І як! Впевнено, яскраво на увесь світ!

Але ще одна грізна небезпека - мідні труби, - чекала на неї вже тут, в Україні. І саме тут дати слабину для Надії буде страшніше, ніж у підвалах Путіна.

Пройшов день, а у мене вже створюється якесь відчуття огиди, від бачення того, як ЗВЕРХУ прилизуються, притискуються, примазуються до Савченко усі, кому так необхідно отримати якісь дивіденти - економічні, політичні, - ну хоч би від малесенького селфі з героїнею сьогодення. Слухаєш розповіді оцих, партерників, про те, як "ми у Верховній Раді переживали, ми щоденно боролись, ми їздили і по Арабських Еміратах, і по Швейцарії, і по Монте-Карло агітувати за неї, ми такі-такі раді", бачиш, як мигтить переляк в глибині їх очей і посміхаєшся собі: Гай-гай! А бояться ж, ку*ви, що вона вріже...І, може, не тільки словом, а й по брехливій корупційній пиці може реально затопити! Не даремно ж вони так перепудилися від перших же її слів!

ЗНИЗУ ж почувся видих: Ну ось, нарешті з"явилася героїня, яка нас врятує! Слава українській Жанні Д"арк! В президенти її! Тепер нам можна спокійно лежати на диванах, адже вона вирішить усі наші проблеми з пенсіями, іпотекою і тарифами, за одно і Донбас звільнить...

Зашаркуємо, забалакуємо, залаковуємо, заказковуємо поняття патріот...Перетворюємо його на якогось Бетмена, забуваючи, що все для себе, в першу чергу, повинні здобувати ми самі. Разом з ним. В одному окопі з ним. На рівних.

А ми вже кричимо хвалу новому кумиру, а завтра, коли у неї щось не вийде, десь обмовиться, спотикнеться або не зрозуміє (хіба такого не може бути?!), в нас прокинеться генетичний СОВОК, і понесеться: ганьба! А ми думали що ти...,а ми вірили, що ти...,а ми й не знали, що ти...!!! Ще й будемо підленько шепотіти сусідам, що ми про це й раніше знали, але головне, що ми тут ні при чому...

Тож давайте усвідомимо простий факт: звільнено чергового палкого патріота Батьківщини. Ще один боєць став у стрій за визволення України і від зовнішнього, і внутрішнього ворога. Але один у полі не воїн.

Тож підставляймо йому плече, а не розбиваймо лоба у щирих, і не зовсім, поклонах..

Читайте все новости по теме "Дело Савченко" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги