Путін наніс нищівний удар по Росії

54.8т

Міністр зовнішньополітичного відомства Росії Лавров заявляє, що ескалація конфлікту на сході України загрожує безпеці Європи.

На моє переконання, Росію настільки поглинула внутрішня пропагандистська система, що навіть міністри та президент цієї країни не усвідомлюють критичність та геополітичний кретинізм своїх заяв.

Мова йде про затримання українськими військовими російських диверсантів в зоні проведення антитерористичної операції, які готували теракти та диверсії проти української держави та її громадян. Двоє громадян Росії, які причетні до вбивства українського військовослужбовця знаходяться під контролем Українських служб, і готові, на моє переконання, до співпраці в рамках викриття діяльності спецслужб РФ на території України. Це нищівний удар по репутації не тільки Росії, але й особисто Володимира Путіна, який цинічно порушує взяті на себе зобов’язання не тільки в рамках мінського діалогу, але й перед геоадвокатами мирного врегулювання ситуації на сході України. Російська військова присутність в Україні, додатково підтверджується арештом згаданих громадян РФ, і це сталося майже одразу після важливого візиту канцлера Німеччини Ангели Меркель до Москви, де Путін особисто підтвердив намір виконувати мінські угоди.

Затриманих російських військових, які готували теракти, військово-політичне керівництво України обмінювати наміру немає. Над ними буде суд одразу після завершення розслідування, і саме українським судом буде встановлена вина терористів.

Але. Путін наніс по Росії та по собі особисто удар, який я порівнюю з ядерним.

Затриманні усвідомлюють, що Росія відмовилась від них, позбавила військового імунітету, дипломатичної адвокатури, і, скоріш-за-все, готові до тісної співпраці, і в рамках судового процесу України та міжнародні спостерігачі за процесом дізнаються правду про присутність регулярних російських військ, найманців, спецслужб на території України.

Після офіційного встановлення цього факту, проти Путіна особисто можуть бути запровадженні санкції як з боку ЄС, так Вашингтоном.

Наскільки мені відомо, Президент Порошенко готує додаткові докази присутності російських військових на території України, які будуть продемонстровані міжнародній спільноті.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости