УкрРус

Ми що вітрина "русского міра"?

10.9т

Ширмо та голосуймо. Останній день голосування вперше змушений просити голосувати проти. Товариство! Саме зараз у соцмережах розгортається нечувана за масштабом спроба "перегнути" киян і продавити за будь-яку ціну всіма медіа-методами площу Немцова і бульвар Вацлава Гавела. Обидва голосування суперечливі: Немцов звісно гідна людина, але він патріот Росії і свого часу відкрито закликав зробити русскій язик державним у Криму. Хіба ми вітрина "русского міра"? Кияни провалювали площу Немцова аж до накрутки голосів ЗА.

Нині все вирішують лічені голоси. Хіба ж нам вшановувати героя ворогуючої країни, коли тисячі наших героїв полягли і сотні вчинили дійсно подвиг? Їх імена всі відомі, але не вшановані.

З Гавелом складніше: сумно і боляче бачити, що ця непогана особистість стала заручником спроб політичних маніпуляцій і негарних засобів будь-що нав’язати киянам свою волю. Я НІКОЛИ не писав би цього поста - якби до початку насильницької накрутки голосів проти Гавела прості кияни ЧОМУСЬ не дали аж 900 голосів проти 915-ти. Вулиця Гавела у Києві має бути, але саме вулиця з волі киян, а не силуване протистоянням і накруткою. З Бандерою було інакше, там кияни були "за", а накрутка йшла проти. Тут же так само накрутка вже проштовхує Гавела! Кияни, агов!

Окрема заувага: кияни НЕ ПРОТИ росіянина-чорнобильця Телятникова чи росіянинина-конструктора Балабуєва. Кияни проти увічнення політиків ворожої країни і проти переламування-силування флешмобами.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги