Антимайдан у Давосі з новим лідером

Виктор Пинчук

Знайомтесь: Віктор Михайлович Пінчук – новий лідер Антимайдану.

Видео дня

Не звертайте увагу, що чисті нігті і морда лощена спа-масажором, що замість витягнутих колінок дешевих спортивок – елегантна краватка за кілька тисяч доларів, а замість кастету і бейсбольної біти – телебачення і крадені мільярди. Нутро та ідеї – ті самі: духовні скрепи еталонного гопника. "Повертаємо Україну у помиї Руського міру. Європу до дупи, НАТО – зась, Крим - Росії, а Україні – вибори бандитів на Донбасі".

На 17-20 січня Старший Тітушка вже скуповує гостей і запрошує нищити Україну. Але тепер своїх і західних VIP-тітушок наймають не у засцяні і заригані задвірки Маріїнського парку, а у Швейцарський Давос, не на підроблене пійло з горла під огризок плавленого сирка, а на респектабельний ланч з ароматами колекційного віски і каліброваної ікри.

Але у цей раз – майже жодної інтриги. У які б комплементарні реверанси не присідала елегантна пані Iryna Gerashchenko і яких би виправдувань не вигадував для мовчазної еліти інфантильно орієнтований, але мужній Віктор Уколов. Ну може трохи невідомо, який саме заспів обере дворецький клану Кучми – наш лубочний пан Кваснєвський. Можливо лише стриману "Калінку", а може відважиться і на "Боже царя-Путіна храни". Ну а що станцюють оптимістичні козачки – младо-тітушки Пінчука – взагалі не суттєво. Можливо навіть не у парі, а розділяться на два соло: бородатий Лещенко збацає "Яблучко", а голений Наєм попливе між накритих столів "Баринею": гонорари дозволяють замовити будь-що. (З оцінками не "домашніх", а гостей - зачекаємо персональних підтверджень офіційних анонсів Віктора Михайловича).

Єдине, що турбує за долю тітушок і їхніх гостей:

Ну а якщо Трамп, замість натяків на дружні обійми, по-справжньому візьме Путіна за горлянку?

Ніхто достеменно не знає, а сьогодні - може і сам Дональд. А він, здається, такий : полюбляє, а головне – не боїться, сюрпризів. Спершу сюрприз для затравки: дружба з нахабою Путіним – аудиторія (весь світ) – замерла, хтось насупив брови, а дехто, як і наші тушковані легені - не витримав паузу і проявився у всій красі. А тоді – знову сюрприз: посварився на захист вічних американських цінностей, і цап Вовчика за той кадик: навіть вороги – змушені аплодувати. Чим не шоу – де ти МИТТЄВО зірка, майже без обтяжливих зусиль і помітних здобутків?

Тоді з якого човна, а головне - куди, знову бігтимуть наші щури на чолі з Пінчуком?

Знову у патріоти, натівці і єворооптимісти?

А ми? Наразі візьмемо їх назад - на борт України?

Чи, нарешті, втямимо: "На кожного мудреця – достатньо простоти"?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...