УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Про фіктивних переселенців

Про фіктивних переселенців

Волонтери вимагають спростити процедуру реєстрації переселенців…але після короткої і глибокої розмови починають розуміти, що спрощувати цю процедуру, яка є дуже складною у всіх країнах світу, не можна.

Тут же наводять аргументи такої позиції: в Краматорську зареєстровано 43 тис. переселенців, реальними з яких є щонайбільше 10 тис. Щодо 7,5 тис вони переконані, але допускають, що когось не врахували. Тому готові визнати, що ця цифра можне досягнути 25%.

Отже, уявіть собі – 75% переселенців в Краматорську є фіктивними. Вони оформлюються переселенцями тільки для того, щоб всупереч законам України, отримувати пенсії, соціальні виплати і пільги. А самі продовжують жити на окупованих територіях, не будучи при цьому переселенцями.

Висновок: держава має зробити все можливе, щоб не допустити витрат державного бюджету на допомогу фіктивним переселенцям, кількість яких, як ми бачимо, може сягати навіть 75%.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...