Всім, всім, всім, хто розуміє, що крім гордості і ейфорії за нашу перемогу, Україна отримала шанс та можливість для самореалізації!

Це і є прорив! Це наш час!

Це справжня увага, непідробний інтерес, реальний ажіотаж довкола України... Але все це лише на рік. Після того, як оголосять наступного переможця Євробачення, увага та інтрига природньо перейдуть до наступної країни-переможця.

Все це ми пройшли за ці 12 років.

Так ось!

Всім, хто готовий діяти!

За цей час ми з Олександром (моїм чоловіком і копродюсером) та вся наша величезна команда отримали безцінний досвід, контакти майже по всьому світу, можливість комунікувати з медійними, бізнес-, політичними і шоу-бізовими колами у більшості країнах Європи, а також Азії та Америки.

Ми створили промоційні і продакшн структури, Агенція Іміджу України, та сформували необхідний креатив та контент для просування України.

Весь цей досвід, як і досвід інших безцінних людей в країні та світі, готових професійно і від душі зробити все необхідне для реалізації найголовнішого – "підняти Україну у новій якості, образі, ідеї!" – потрібно використати на всі 100%. Для цього вже зараз, з цієї миті необхідно об'єднати весь наш здоровий потенціал!.

Що таке "українці не втратять шанс втратити шанс" я наслухалася за ці 12 років. Але цим скептикам та іроністам по всьому світу на цей раз я готова відповісти діями – креативом, інноваціями і невичерпним потенціалом та безмежною енергією – всім тим, що в моїй крові.

#‎МиЗТобоюОднієїКрові (#‎WeAreOfOneBlood) та #‎ПеремогаЦеТількиПочаток (#‎VictoryIsOnlyTheBeginning) – це наші гасла на весь світу у 2004 році. Вони залишаються моїми гаслами і сьогодні.

Я хочу, щоб Україна об'єднувала весь світ, об'єднувала ідеї, інновації, почуття!

#‎WelcomeToUkraine... Forever and ever….

P.S.

Ми вже готуємо свої пропозиції та ініціативи.

Євробачення має сколихнути всю Україну на творчість.

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги