США введуть додаткові санкції проти Росії

19.3т

Російська Федерація визнала "вибори президентів та парламентів" в т.з ДНР і ЛНР, про що свідчить відповідна заява зовнішньополітичного відомства Федерації. На мою думку, за цим російським рішенням слід очікувати введення додаткових санкцій з боку Сполучених Штатів проти Росії та окремих її діячів.

Звичайно, в США, як найвпливовішого стратегічного союзника України, вже розглядають можливість введення додаткових санкцій проти Росії та окремих її політичних діячів, корпорацій, і причиною цього рішення стало визнання антиконституційних, терористичних виборів "президентів та парламентів" в східному кризовому регіоні України, а точніше в тих районах, які не контролюються українським урядом. Перебіг цих псевдо-виборів не може розглядатися в юридичному полі, адже під шаленим тиском військово-політичного керівництва цих терористичних організацій відбувся державний переворот регіонального значення, і безпосередньо при підтримці Російської Федерації. Тому, вже найближчим часом відбудуться консультації офіційного Києва та Вашингтону після яких варто очікувати додаткових санкцій. Не виключено що до заходів приєднається і ЄС. Але, на остаточне рішення вплине персональна позиція президента Путіна щодо "виборів" в "ДНР" та "ЛНР.

Щодо реакції України на порушення мінського протоколу та "виборів" в цьому регіоні, не виключаю відновлення активної фази АТО.

Вже маємо відповідну заяву Президента Порошенка, який висловив занепокоєння в тому, що ці псевдо-вибори ставлять під загрозу мирний процес. Це означає, що в разі ігнорування мінського протоколу, українська сторона має право вето на мінські домовленості від 5 вересня, і відновити активну фазу АТО. Але перед цим будуть використанні всі можливі політичні та дипломатичні механізми реанімації процесу встановлення миру. Єдиними легітимними виборами в Луганській та Донецькій областях можна вважати вибори 7 грудня, які мають відбутися у відповідності до українського законодавства та конституції. Не думаю, що заява зовнішньополітичного відомства РФ відображає абсолютну позицію Путіна, це все направлене на внутрішній спожиток інформації, адже санкції та відновлення бойових дій в кризових регіонах нищівно вплинуть на російську економіку, яка й так потерпає від безглуздої політики Кремля.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости