Щомісяця лише на ОДНІЙ машині списують до 10 тис грн

11.2т

Ніколи не брала від держави квартир, землі, дач, компенсацій і т.д. Відразу після обрання першим заступником голови ВР відмовилася від охорони і всіляких машин супроводу і т.д. Єдине - з дня обрання користувалася службовою машиною, виключно в службових цілях: на роботу, на заходи, в аеропорт. Живу я поблизу Лаври, отже, в сесійні дні, коли я з 8 до 20 у ВР, машина привозить мене на роботу і додому, легко перевірити, що я цілий день на роботі, іноді це ще якісь заходи, що відбуваються, як правило в центрі. В дні відряджень машина відвозить в аеропорт і забирає. Принципово не користуюся машиною в приватних цілях. Більше того - у відрядження по країні, в регіони я їжджу не на службовій, а на особистій машині: з метою заощадження коштів ВР, що теж легко перевірити, в тому числі по випискам автобази.

Підтримуючи всебічний контроль за використанням державних коштів, в тому числі тих, що йдуть з бюджету на забезпечення діяльності ВР, офіційно звернулася до керівника транспортного відділу з проханням надати інформацію про роботу закріпленого за першим заступником голови ВР. В результаті - ШОК.

Згідно довідки, машина в день " намотує" не менше 120 км, в тому числі в дні моїх щотижневих відряджень в Мінськ!!!

У серпні, коли я мала офіційну відпустку і була відсутня в Києві, згідно цієї довідки машина намотала 4229 км (це при тому, що я працювала лише в день зустрічі президента з мамами полонених і потім вже з 23 серпня). У вересні, коли в мене було чимало відряджень і я не бачила дітей тижнями, машина намотала 5000 км. Очевидно, ця довідка, підписана директором автобази, свідчить про їх впевненість в повній безкарності і в тому, що я просто не буду то читати і розбиратися. І якщо на одній машині можна красти і списувати сотні літрів бензину на місяць, то важко уявити, що відбувається в цілому. Щомісяця лише на ОДНІЙ машині списується чи крадеться до 10 тисяч гривень.

Вже написала офіційну вимогу на голову ВР створити комісію і розібратися з цією ганьбою. Звертається до всіх колег - депутатів: напишіть офіційні звернення і перевірте, що списують на вас. Потрібно потім перевірити всю цю інформацію бюджетному і регламентному комітету. В час, коли армія заощаджує кожну копійку, дехто безсоромно краде.

Також звертаюся до лідерів парламентських фракцій НЕГАЙНО призначити керівника Апарату ВР, це неприпустимо, що парламент не має керівника Апарату, який зобов'язаний прозоро організовувати роботу ВР. Саме ця людина має розбиратися з бюджетом парламенту і звітувати перед суспільством і депутатами за кожну витрачену копійку. Давно потрібно навести лад в цім господарстві, цьому царстві в царстві. Ну, а щодо директора автобази, то , по-моєму, це списування бензину в особливо великих розмірах..... І це не просто звільнення, а кримінальна справа і звільнення за статтею.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги