ЦВК покриває фальсифікаторів на 63 окрузі?

3.9т

Попри рішення Житомирського апеляційного адміністративного суду (яке остаточне і не підлягає оскарженню) про перерахунок голосів на 63 окрузі – регіоналівське минуле продовжує нахабно нагадувати про себе.

Так, ОВК не поспішає з перерахунком – за декілька днів перерахували буквально кілька дільниць. Паралельно місцеві ЗМІ масово поширюють інформацію про те, що "Павло Жебрівський мутить воду". Ніби ж вибори відбулися, членам ДВК можна вже й відпочити. Аж тут треба все перераховувати, ще й за безплатно.

Про те, що вибори сфальсифіковані, що Олександр Ревега "переміг" в найкращих традиціях Партії регіонів, яка його й висунула – ані слова. Їжте, жителі Бердичева, поки не повилазить.

Ще гірше, що в ситуацію з "невідомих" причин почала втручатися Центральна виборча комісія. 7 листопада за підписом Охендовського в суд була направлена заява з проханням відмінити рішення – нібито жодних підстав для перерахунку немає.

Цікаво, що в своїй заяві ЦВК посилається на лист, підписаний заступнком голови ЦВК А.Магерою, згідно з яким жодних порушень не було, тож перерахунок не потрібен. Лист датований тим самим числом, що й рішення суду, є дуже коротким і мало підпадає під визначення "аргументована правова позиція":

Нарешті, за чутками, особисто Охендовський дзвонив голові суду з проханням відмінити судове рішення. Чутки стверджують, що був далеко посланий. Повторюся, це лише чутки. А от документи ЦВК, які намагаються вплинути на рішення суду – це вже серйозне питання, яким має зайнятися прокуратура.

Так само, як вона займеться фальсифікаторами виборів після перерахунку.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости