УкрРус

ЦВК покриває фальсифікаторів на 63 окрузі?

Попри рішення Житомирського апеляційного адміністративного суду (яке остаточне і не підлягає оскарженню) про перерахунок голосів на 63 окрузі – регіоналівське минуле продовжує нахабно нагадувати про себе.

Так, ОВК не поспішає з перерахунком – за декілька днів перерахували буквально кілька дільниць. Паралельно місцеві ЗМІ масово поширюють інформацію про те, що "Павло Жебрівський мутить воду". Ніби ж вибори відбулися, членам ДВК можна вже й відпочити. Аж тут треба все перераховувати, ще й за безплатно.

Про те, що вибори сфальсифіковані, що Олександр Ревега "переміг" в найкращих традиціях Партії регіонів, яка його й висунула – ані слова. Їжте, жителі Бердичева, поки не повилазить.

Ще гірше, що в ситуацію з "невідомих" причин почала втручатися Центральна виборча комісія. 7 листопада за підписом Охендовського в суд була направлена заява з проханням відмінити рішення – нібито жодних підстав для перерахунку немає.

Цікаво, що в своїй заяві ЦВК посилається на лист, підписаний заступнком голови ЦВК А.Магерою, згідно з яким жодних порушень не було, тож перерахунок не потрібен. Лист датований тим самим числом, що й рішення суду, є дуже коротким і мало підпадає під визначення "аргументована правова позиція":

Нарешті, за чутками, особисто Охендовський дзвонив голові суду з проханням відмінити судове рішення. Чутки стверджують, що був далеко посланий. Повторюся, це лише чутки. А от документи ЦВК, які намагаються вплинути на рішення суду – це вже серйозне питання, яким має зайнятися прокуратура.

Так само, як вона займеться фальсифікаторами виборів після перерахунку.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги