УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Валерій Пекар
Валерій Пекар
Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна

Блог | Еліти завжди хочуть лише влади і грошей

Еліти завжди хочуть лише влади і грошей

У попередньому пості обіцяв написати, чому громадські заяви працюють. Не чекайте на прості відповіді.

Видео дня

1. Модернізація країн завжди відбувається як розкол еліт. Еліти (політичні, економічні, релігійні, медійні тощо) завжди хочуть лише влади і грошей. Лише влади і грошей. Але в той момент, коли пече, еліти розколюються. Частина з них каже "давайте відкривати систему, бо інакше втратимо гроші і владу, а то й життя". І відкриває, і зберігає. А частина каже "не можна відкривати систему, бо інакше втратимо гроші і владу". І завершує в еміграції чи на гільйотині. Історія всіх суспільних трансформацій доводить, що це так. Тому ті, що мають клепку в голові, читають заяви і статті, дивляться на мітинги і пікети та роблять висновки. Але для того ми мусимо виступати великою силою.

Читайте: Чотири шляхи вирішення політичної кризи

2. Ми тут не одні. Урядам інших країн не все одно, що буде з Україною. І для розуміння того, що відбувається, їм важливо знати, що думає громадянське суспільство. Це допомагає їм сформувати свою позицію. Але для того ми мусимо виступати великою силою.

І ще одне зауваження. Заяв, статей, пікетів, мітингів, виступів мусить бути багато. Одна заява не є тиск. Пікет із десяти громадян не є тиск. Тому, коли одна ваша заява чи пікет не спрацювали, -- лупайте сю скалу далі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...