12 августа • обновлено в 13:09
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Блоги - Новости политики

План Путина для Яценюка

76.8т

На 11 грудня у Верховній Раді заплановано слухання звіту Кабінету міністрів про виконану роботу. Цікаво, чи були плани роботи у прем'єр-міністра, чи ні, але, здається, що він працював саме за цим планом:

Таємно

Затверджую: В.Путін

ПЛАН

Кабінету міністрів України, щодо знищення своєї держави

Заходи, задля знищення економіки, дрібного та середнього бізнесу

- Підняти курс гривні у 5-8 разів, задля створення високого рівня інфляції та штучного "стану паралічу" у промисловості та у веденні бізнесу в Україні; - Виконується.

- Прийняти пакет законів, в т.ч. внести зміни до податкового законодавства, задля згортання бізнесу в Україні; - Виконується.

- Поліцейськими та фіскальними можливостями знищувати бюджетоутворюючі підприємства, підприємства ІТ галузі та прибуткові підприємства. – Виконується.

- Не надавати державних замовлень підприємствам аеро-космічної галузі та ведучим підприємствам оборонної промисловості; - Виконується.

- Довести країну до дефолту, щоб унеможливити її фінансування міжнародними донорами в майбутньому; - Виконується.

- Не фінансувати фонди заробітних плат на працюючих державних підприємствах; - Виконується.

- Шляхом колекторського масового виселення з квартир іпотечних боржників та боржників зі сплати комунальних послуг, створити ринок вторинного житла для подальшого перепродажу в обмеженому колі нових олігархів. Прийняти Постанову, що спрощує відбір житла у боржників; - Виконано, затверджено Постанову № 662.

- Задля унеможливлення звернень до судів підприємців та інших громадян України щодо захисту своїх прав, законодавчо затвердити надвисоку вартість судового збору; - Виконано разом з БПП, закон прийнято. Ставка збільшена з 1 вересня 2015 року.

- Задля унеможливлення захисту своїх конституційних прав громадянами України в судах, через Конституційну комісію (В.Гройсман) незважаючи на протест Венеціанської Комісії, - законодавчо встановити монополію адвокатів при представництві у суді. - Виконується . Термін – з 2019 року.

Кадрові питання

- Призначати на міністерські та вищі державні керівні посади ВИКЛЮЧНО осіб, які мають кримінальне минуле або корупційно мотивовані. - Виконується.

- Активно співпрацювати з тими представниками Опозиційного блоку, які можуть фінансувати антиукраїнські програми;

- Всіляко саботувати розслідування справ щодо звинувачених і навіть затриманих за корупцію осіб (включаючи себе), тим самим стимулювати зростання рівня корупції у Кабміні і загалом у державі. - Виконується.

Заходи задля дестабілізації соціальних верств населення

- З метою розбалансування бюджету та створення умов "відкачки" бюджетних коштів, перевести на субсидальну залежність МАКСИМАЛЬНУ кількість населення; - виконано.

- Не допустити індексації пенсій, зарплат та інших соціальних виплат; - виконано.

- Задля недопущення збільшення доходів інвалідів та пенсіонерів, накласти податок на працюючих пенсіонерів, зменшивши розміри їх пенсій. - Виконано.

- Переглянути законодавство України, щодо максимального зменшення рівня життя соціально незахищених верств населення, чорнобильців, афганців і переселенців із зони АТО.

Заходи, щодо знищення майбутнього України

- Не допустити в бюджеті на 2016 рік будь-якого бюджетного фінансування спорту, культури, медицини,освіти, дитячих творчих та спортивних гуртків, безоплатного харчування дітей-чорнобильців, дітей-інвалідів та дітей-сиріт загиблих вояків АТО.

- Не допустити підвищення рівня зарплат вчителям, лікарям ті військовослужбовцям в зоні АТО.

- Не допустити комп’ютеризації навчальних закладів.

Заходи, щодо встановлення поліцейського режиму, збереження діючої влади та недопущення укріплення держави Україна

- Створити багаточисельні поліцейські формування, забезпечені броньованою технікою та з підвищеною зарплатнею у порівнянні з військовими АТО, заради знецінення патріотичних настроїв у країні та задля ефективного придушення назріваючих протестів, голодних та тарифних бунтів, та ін.

- Всіляко формувати за кордоном імідж України, як держави з великим рівнем корупції, з метою обмеження фінансової та військової допомоги ззовні; - Виконується.

- Всіляко сприяти діяльності російських ЗМІ на території України, особливо у зоні АТО. Максимально саботувати

Заходи, задля маскування виконання цього плану

- Усіх, хто намагатиметься викрити цей план та створити перешкоди його виконанню, оголошувати у ЗМІ "рукою Москви" та "п’ятою колоною"; - Виконується.

- Здійснювати у ЗМІ виступи виключно патріотично-емоційного характеру; - Виконується.

- Вживати образливі вирази на адресу Путіна, як на керівника терористичної держави; - - Виконується.

- Приймати показну активну участь у державних заходах патріотичного характеру; - Виконується.

Особисте (цілком таємно) –

- За рахунок доходів за продані державні прибуткові підприємства та інших фінансових потоків, створити особистий фінансовий фонд задля перекупки цих підприємств та скупівлі сільськогосподарських земель за безцінь.

- Стати власником першого мільярду доларів; - виконано.

- Держати політичну ситуацію на посиленому контролі, щоб встигнути виїхати з країни на межі соціального бунту. - Відстежується.

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги