Казочка про "люстрацію" і жлобство

Казочка про 'люстрацію' і жлобство

Жив-був полковник міліції. Жив собі, поживав – і добра наживав. І при Януковичу непогано себе почував – з економічною злочинністю боровся. І при новій, вже після-майданівській владі дослужився спочатку до начальника одного зі столичних управлінь.

Але якось після реорганізації міліції в поліцію влаштувало начальство для своїх підлеглих атестацію. І герой цієї казочки начебто ту атестацію не пройшов… Як би там не було, зрозумів наш полковник, що доведеться йому звільняти затишний кабінет начальника.

При чому, слово "звільняти" він, схоже, сприйняв аж надто буквально. Бо в той же день, коли стали відомі результати атестації, працівники цього відділку і випадкові перехожі протягом трьох годин (з 18 до 21-ої) могли милуватися, як з його кабінету виносилося і вивозилося в невідомому напрямку все, що тільки можна було забрати і вивезти: стільці, столи, люстри, кімнатні рослини, штори з вікон. Очевидці розповідають, навіть розетки повикручував. Хотів ще й картини з холлу, на які свого часу добровільно-примусово скидалися працівники управління, познімати –але тут вже самі правоохоронці збунтувалися. Сказали, що ті картини вже поставлені на баланс відділку…

Видео дня

Тож інспекція зі столичного главку поліції, яка, реагуючи на повідомлення рядових співробітників, приїхала подивитися, що коїться в цьому райуправлінні, побачила і сфотографувала лише голі стіни.

Ви, певно, вже здогадались, що ця історія – не вигадка, а реальність. Для чого людині, яка, подейкують, є щасливим власником 20 соток землі на Трухановому острові (де за одну сотку вже давно правлять від 30 тисяч доларів), здалися казенні стільці зі шторами – особисто я зрозуміти не можу. Як на мене – це просто ще один прояв вродженого жлобства, помноженного на образу.

Зі зрозумілих причин я не можу назвати прізвище людини, яка розповіла мені цю історію – оскільки це розповідалося на умовах анонімності. Але, зі слів мого джерела, мова йде про начальника поліції Голосіївського району Віталія Миколайовича Бурденюка.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...