В "ДНР" під час проведення прес-конференції готуються оббрехати Україну

4.9т

Тема провокаційної прес-конференції з начебто "українським підпіллям" має своє продовження. Заступник командувача штабом ополчення самопроголошеної "Донецької народної республіки" Едуард Басурін заявив, що ополченці в ході спецоперації припинили діяльність української диверсійної групи, в результаті три силовика ліквідовані, один затриманий.

"Диверсійна група противника була знешкоджена 13 серпня в ході спецоперації міністерства держбезпеки "ДНР". В результаті три силовика ліквідовані, один бойовик затриманий. З метою оперативного інтересу дані українського офіцера не розголошуються. Зараз з ним проводяться слідчі заходи", - сказав він. За словами Басуріна, вже встановлено, що "затриманий володіє відомостями про підготовку командуванням ЗСУ наступу на "ДНР" і "ЛНР".

В період підготовки до бойових дій, а також проведення збору інформації про керівників МГБ і Міноборони ДНР для їх подальшого знищення українські спецслужби задіяли 11 диверсійно-розвідувальних груп. Дві групи отримали завдання викрасти з території ДНР військовослужбовців армійських підрозділів для подальшого використання їх в постановочних піар-акціях по захопленню російських військових на підконтрольній силовикам території, чим останнім часом займаються українські влади", - заявив Басурін.

Читайте:В "ЛНР" відмовилися від планів проведення провокаційної прес-конференції

Активізація дій підпілля, за його словами, є доказом підготовки Києва до наступу на самопроголошені республіки.

Нагадаю, що саме 13 серпня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про плани бойовиків,чим запобіг проведенню аналогічної прес-конференції з начебто арештованими членами українського підпілля в Луганську. В якості затриманих членів українського підпілля на прес-конференції мали виступити дві "підсадні качки" з числа т.зв. співробітників . МГБ "ЛНР". За задумом очільників МГБ "ЛНР" ці люди повинні були повідомити журналістам неправдиву інформацію щодо отриманого від українського командування наказу про проведення терактів в місцях масового скупчення мирного населення, а також щодо намірів здійснити замахи на керівників "ЛНР". Провокації планувалися з метою звинуватити керівництво України у злочинах проти людяності. В "ЛНР" вимушені були відмовитися від планів проведення прес-конференції, замінивши її інформацією на офіційних сайтах про затримання двох жителів Луганська, які начебто намагалися продати вогнепальну зброю.

Вочевидь, в "ДНР неспроможні зрозуміти той факт, що при наявності тотожних планів з "ЛНР" щодо проведення прес-конференції, на момент провалу цих планів висновки також треба робити тотожні. Судячи з інформації,яка надходить з Донецька, очільники "республіки" планують проведення аналогічної прес-конференції, але на цей раз – з одним "затриманим підпільником", який за задумом спецслужб ДНР повинен буде надати фальшиві свідчення про плани українського командування та діяльність українського підпілля в Донецьку.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги