Міністерство освіти взялося за перевірку наукових дисертацій. Процес іде доволі повільно, але надихає. Бо ж не секрет, що геть усі чиновники й депутати, які в період своєї титанічної праці на благо суспільства ще й захистили кандидатські, а особливо ті, які відразу після кандидатської, ще добре не відсапавшись, захистили й докторську – це все кандидати на кримінальну статтю.

Але наука не стоїть на місці. До чиновників-псевдонауковців додалися ще й моделі журналу "Playboy". Влада Литовченко в типовому для таких науковців взутті – в’єтнамках – захистила кандидатську. Дивно, що не в адідасах.

Та найцікавіше, що захистилася не з музики, маючи музичну освіту, а з історії: "Роль ЮНЕСКО в охороні та збереженні культурної спадщини в Україні (1954-2010 рр.)".

Тема, звісно, епохальна. На зразок "Роль дієприкметників у творчості Т. Шевченка", або "Трансформація кличного відмінку за останні 50 років".

Кому такі наукові відкриття потрібні – важко сказати. Навіть, якщо дама написала свою працю сама, то хотілося б поцікавитися у її наукових керівників: ви що – серйозно вважаєте, що така тема вартує цілої праці, а не, скажімо, скромної статті? І які наукові відкриття можуть бути у такій примітивній темі?

Але якщо згадати, що дама сама призналася, скільки заплатила за посаду заступника гендиректора Києво-Печерського заповідника, то, можливо, довідаємося і про тарифи університету у Миколаєві.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости