На Київщині сім’я Засухи тепер агітує за Президента і "викорінює корупцію"

На Київщині сім’я Засухи тепер агітує за Президента і 'викорінює корупцію'

Чи то через непорозуміння, чи то банально за гроші у списках БПП "Солідарність" в окрузі №17 на Київщині з’явилася діючий сільський голова "Засухаленду" (с. Ковалівка Васильківського району), племінниця сумнозвісної Тетяни Засухи Наталя Юрович. Тому прихильникам президентської партії тепер не до жартів – знана послідовниця рейдерських захоплень, ставлениця Засухи, нещодавно член Партії регіонів, дружина священика Московського патріархату буде вчити нас "жити по-новому".

Колись від лозунгу "Україна без Кучми, Київщина без Засухи!" був у захваті лідер фракції БПП Юрій Луценко, а також він неодноразово наголошував, що проти регіоналів у списку "Солідарності". Як же тоді пані Юрович потрапила до списку партії Президента?

Припущення перше: випадковість. Може, пані Наталя - випадковий кандидат, і всі інші нещодавні регіонали та їх родичі у списку провладної партії теж випадкові? Чи, може, "випадковий кандидат" - версія для Юрія Луценка та Віталія Кличка? Мовляв взяли дівчину, голову с. Ковалівка Васильківського району, і просто "забули" згадати, що Ковалівку ще називають "Засухолендом", а в той час, коли його будували, з державного бюджету на нього виділялись такі кошти, що таких Ковалівок можна було би 10 побудувати! І не обмежитись квітковим годинником, а Букінгемський палац збудувати. В підсумку, палац таки збудували, але не Букінгемський, а Засухський, в стилі Пшонки. Не село, а рай, тільки дуже дивний – лебеді тут вільно пересуваються, а люди в шеренгу ходять, а за спинами – охорона приватна слідкує.

Видео дня

Припущення друге: гроші. Ну чому б великому антикорупціонеру, який веде БПП на вибори на Київщині Левові Парцхаладзе не поторгуватись? Спочатку за кругленьку суму відмовити синові Засухи Андрію бути кандидатом від "Солідарності", мовляв, прізвище в області не популярне, а потім за більшу суму, звичайно, погодитись на менш звучне прізвище Юрович, племінниці Засухи, або як вона її називає "донечка". Позиція вигідна, в разі провалу, партійному керівництву можна ще й локшини на вуха навісити, мовляв, хто ж знав про таку рідню...

Припущення третє: солідарність з регіоналами. Це припущення найбільш вірогідне, бо, на жаль, не лише приклад Засухи тому підтвердження. "Солідарність" Київщини по-хитрому, під незнайомими прізвищами, відверто збирає у своїх списках родичів регіоналів, приторговуючи місцями в партії. Такий "базар" вкрай негативно впливає на рейтинг партії, оскільки кількість бувших регіоналів та корупціонерів, які влізли в списки "Солідарності", сьогодні людей просто відлякала.

Парадоксом є те, що на виборах у 2013 році навіть Партія регіонів не захотіла брати в свої списки жодного із Засух, а тим більше їх родичів, а от київська "Солідарність" взяла. Правда має властивість випливати. В селах, де орудує Засуха, люди хоч і залякані, але ж не дурні, її знають. Важливо сьогодні донести той факт, що навіть у найменшому і найзаляканішому селі в кабінку для голосуванням з вами ніхто не зайде. Тільки там ви залишаєтесь сам-на-сам із своєю совістю, мріями про майбутнє і робите свій вибір.

Чи варто нагадувати, що сім’я Засухи керувала областю безпрецедентно довгих 9 років, і ми все ще пам’ятаємо їхні доблесні подвиги? Короткий екскурс в історію не завадить нікому, а буде холодним душем для тих, хто нині зібрався підтримувати "Солідарність".

За 1998-2013 рр. Засухи зуміли підім’яти всі успішні підприємства в області. Тих, хто намагались їм протистояти (наприклад, колишній мер Василькова Валерій Попович) відправляли до тюрми. З того часу пішла мода у губернатора ставити до влади в області лише покірних, щоб не створювали проблем.

Саме з ім’ям Анатолія Засухи пов’язані масштабні фальсифікації на Київщині у 2004 році на виборах президента на користь Януковича, і, за легендою, через грубу роботу він навіть залишився без кількох зубів. До речі, час також подякувати Засухам за поширення та прикриття наркоманії в області, адже саме на полях "Світанку" були вирощені тонни макової соломки, яку вилучили правоохоронці в 2005 році.

На парламентських виборах в 2012 році Тетяна Засуха стала депутатом Верховної Ради зовсім не тому, що вона мала безмежну кількість прихильників. Тільки в судовому порядку у неї вийшло сфальшувати народне волевиявлення. Парадоксом сьогодні є той факт, що суддя Степанова О.С., яка прийняла рішення щодо визнання її перемоги на виборах по 94 округу на користь Засухи в 2012 році, також відома тим, що посадила за грати Юрія Луценка. До речі, досі немає відповіді на питання, як на ставленицю Тетяни Засухи відреагував лідер БПП? У 2005 році саме Луценко почав полювання на екс-губернатора Засуху, проте так і не спромігся його зловити. Можливо, Юрій Віталійович і не знає Наталю Юрович, яка, до речі, навіть селфі на фоні фотографій тітки робить, і хтось із проміжної ланки приховав інформацію, що вона є не просто екс-регіоналкою, а ставленицею тієї самої Засухи. Або ж він знає все і просто робить вигляд, що все добре. Виходить, люди, які будуть голосувати за партію "Солідарність", будуть голосувати за Засуху, за ті "доблесні діяння" в області за майже 20 років?

Але в такому випадку, якщо сьогодні до лав президентської партії потрапляє вихованка Засухи, людина, яка підтримує Московський патріархат, приймає участь у рейдерських захопленнях землі у селян, то, може, ми скоро Януковича з Ростова в "Солідарність" Київщини покличемо? Здається, там місця, як у рукавичці, для всіх регіоналів вистачить…

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...