Міжконтинентальний союз зупиняє Путіна перед черговим вторгненням

12.6т

В офісі Президента Обами повідомили, що Сполучені Штати, завтра, 12 вересня, вводять додаткові санкції проти Росії, які мають в комплексному характері продовжити тиск на російську економіку, відповідно на політичні рішення господаря Кремля щодо продовження військової інтервенції та окупації України. Водночас, Президент Порошенко вже підписав Закон про введення санкцій по відношенню до Росію з боку України, що також реально вплине на неадекватну російську дипломатію.

Дата 12 вересня, на мій погляд має символічний та стратегічний характер, адже саме завтра, 12-го вересня в Москві пройде антиукраїнський та антипорошенківський мітинг в підтримку терористів-"героїв ДНР та ЛНР". На мою думку, цей мітинг було заплановано в якості пропагандистського плацдарму для поновлення військової агресії Путіна. Причина можливого порушення режиму припинення вогню та тимчасового перемир'я з боку РФ полягає в ....ратифікації Угоди про Асоціацію українським парламентом, до якого Президент вже направив документ, який буде ратифіковано 16-го вересня.

Варто додатково наголосити на тому, що текст УА є ексклюзивним, бо Президент відмовився від коректору тексту Росією та її вимог щодо окремих пунктів. Іншими словами, не врахував інтерес Путіна. Тож, поки що не військовий, але цілком дієвий міжконтинентальний союз України-ЄС-Канади - США попереджає Росію від чергового масованого вторгнення введенням санкцій. "Санкційний" важіль впливу вичерпується, і не тому що вони всі використані, а тому, що російська економіка просто не витримає навантажень. Путін, безумовно в роздумах.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости