, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Пригоди українського агента на італійській землі

7.7т

А ви що гадаєте? Винничук тільки писака, любака і пияка? Ні. Я ще й таємний агент. І саме з таємною метою вивчити сепаратистські настрої сардинців і корсиканців мене було закинуто на Сардинію та Корсику.

І все це задля світлої мети – помститися тим французьким та італійським дупотатам, які схвалюють аншлюс Криму.

Доповідаю. Сепаратистські настрої існують. І дають про себе знати на кожному кроці. Залишилося роздмухати. Ото ходжу і дмухаю. Чим можу.

А заодно балдію, бо кацапським духом тут і не тхне. Не те, що в Каталонії. За два тижні здибав іно штирох живих кацапів. Планував пропагандистську акцію – а) обцюнати їхні двері, б) поцупити їхнього рушника з балкону і вирізати на ньому ножичками "Пуцин хуй", в) непомітно сипнути пургену в їхні тарілки.

На жаль, Центр не погодився, вважаючи, що я таким чином себе розсекречу, адже прибув на Сардинію з Польщі і всюди фігурував, як поляк.

В кожному разі нога українського письменника ступила на Сардинію вдруге. Першим був славетний Олександр Ірванець. Якщо, правда, не рахувати ще одного письменника – Леоніда Кучму. Він саме у ці дні гуляв свої уродини зовсім неподалік. Так що я, озброївшись біноклем, міг простежити за деякими його гостями.

І знову мої глибоко оригінальні провокативні ідеї Центр не схвалив. Тому Кучма так і залишився необцюняний. Але на скелі, яка чудово проглядалася з вілли в Порто-Черво, що її винаймав екс-презик, мені вдалося намалювати гігантськими літерами "Путін х*й. Леонід Кучма".

Після цього Центр негайно відкликав мене з Сардинії і закинув на Корсику.

Далі буде.

Стилістика автора збережена.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги