Самопроголошений "мер" Луганська Пілавов обкрадає дітей з дитсадків

10.7т

За повідомленнями аналітичного відділу ГІ "Права Справа", "перші особи" самопроголошеної "ЛНР" активно розкрадають і розпродають,з метою отримання особистої вигоди, російську гуманітарну допомогу.

Наразі, за інформацією з Луганська, у крадіжці гуманітарної допомоги звинувачують найближче оточення "мера" окупованого Луганська Маноліса Пілавова. За часів України Пілавов був першим заступником мера Луганська Сергія Кравченка.

В окупованому Луганську функціонує ДКП "Поколение", яке підпорядковується безпосередньо "меру" Пілавову. На територію цього комунального підприємства завозиться російська гуманітарна допомога і звідти розподіляється по закладам соціальної сфери.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на адресу луганського дошкільного учбового закладу №2, згідно видаткової накладної від 27.08.2015 було відвантажено 216 банок тушонки яловичої, але по факту дошкільний заклад не отримав жодної банки. По документах дитсадку №15 відвантажили 504 банки тушонки, але заявку на її отримання дитсадок не оформлював і,відповідно, тушонку по факту діти не отримали. Ясла-садок №14,при потребі в 460 банок тушонки, отримав лише 144 банки. Дитсадок №53, при потребі 187 банок тушонки, не отримав жодної банки. Тушонка,яка за цільовим адресним призначенням повинна була дійти до кінцевого споживача-дитячих дошкільних закладів,по факту була реалізована на ринках Луганська нечистими на руку ділками з найближчого оточення "мера" Пілавова

Хочу відзначити безумовний прогрес "мера" Пілавова. Якщо раніше він крав гроші з бюджету міста, то тепер краде у малюків.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги