Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
СпортLady

/Блоги - Новости шоу-бизнеса

Русскіє частушкі або Як Нацрада пропонує дурити суспільство

13.9т

На сайті Нацради з'явилося роз'яснення, як радіостанціям НЕ виконувати закон про квоти для української пісні – воно майже повністю збігається з меморандумом, раніше підписаним радійниками та схваленим Нацрадою. Отже, як Нацрада пропонує дурити суспільство й перекручувати закон:

"Тривалість пісні має становити не менше як 90 секунд". Таке роз'яснення дозволить радіостанціям необмежено крутити пісні, коротші за півтори хвилини (наприклад, русскіє частушкі). Але в законі нічого не сказано про те, що пісня, коротша за 90 с – вже не пісня.

"Квота обраховується за кількістю пісень державною мовою від загальної кількості пісень". Це дозволить радіостанціям крутити коротші українські та довші російські пісні як рівноцінні. Але в законі квота обраховується як частка від загального ОБСЯГУ пісень. Обсяг – це тривалість, адже саме так Нацрада трактує обсяг ведення передач, згаданий в иншій статті закону.

"Цитування тексту іншою мовою в межах однієї репліки українською мовою зараховується до репліки державною мовою". Тобто відники зможуть виконувати квоту, цитуючи "Онєгіна" в ориґіналі. Але в законі сказано про ведення передач державною мовою, ні про які цитати там не йдеться.

Також Нацрада спробувала викрутитись з деяких положень меморандуму, який раніше схвалила. Зокрема, вона вже не пропонує вважати українськими двомовні пісні, й погодилась, що добовий моніторинг частки пісень мовами ЕС не виключає контролю щодо окремих проміжків часу впродовж доби. Певна річ, задкування почалося саме через обурення громадськости. Втім, це не скасовує решти перекручень закону, освячених Нацрадою.

Як бачимо, безкарність Нацради призводить до дедалі нахабніших порушень. Їй треба нарешті дати по руках і припинити зухвале перекручення закону. Сподіваюся, це турбує не тільки громадськість, а й народних депутатів, які підтримали запровадження квот.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги