Мсьє Олланд виступив, як французькі сири на стіл подали: було і відверто неїстівне, було і напрочуд смачне, а було таке, що зрозуміють і оцінять лише самі французи. І, між іншим, нестерпний запах.

Нестерпний запах, ніби тліє Стара Європа, яка наче забула часи Бурбонів і Габсбурґів, та й перетворюється собі у ліберальне казна-що.

Неїстівне - вибори на Донбасі, і тільки після цього - відновлення кордону. Хіба це можна проковтнути? Виявилось, що на думку Франсуа Олланда - можна. Він не розуміє головного. Щоб зжерти Україну кремлівський душогуб воліє, аби вона спершу подавилась Донбасом під соусом "ДНР". До столу Людовіка і де Голля такого б ніколи не подали.

Напрочуд смачне - президент Франції чітко назвав Крим територією України, засудив агресію РФ на Донбасі і в Сирії, відмовився супроводжувати Путіна під час його візиту в Париж, який, зрештою, і скасували через це.

Те, що зрозуміють лише французи - в цілому весь виступ Олланда. Він думає лише про те, що запропонувати своїм співвітчизникам на вечерю наступних президентських виборів у Франції. З яким вином подати новий переділ світу, про який мріє Путін. Так мріє - аж облизується, упир проклятий.

От тільки у сирах мсьє Олланд розбирається, а у російській кухні - ні. Він дедалі більше перетворюється у Даладьє нашої епохи. І йде тим же шляхом постійних уступок агресору. І не розуміє, що агресор ніколи не нажреться і не заспокоїться, допоки його не почнуть бити по зубах. Хай би їх вдавило!..

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги