УкрРус

Застілля Олланда

4.4т

Мсьє Олланд виступив, як французькі сири на стіл подали: було і відверто неїстівне, було і напрочуд смачне, а було таке, що зрозуміють і оцінять лише самі французи. І, між іншим, нестерпний запах.

Нестерпний запах, ніби тліє Стара Європа, яка наче забула часи Бурбонів і Габсбурґів, та й перетворюється собі у ліберальне казна-що.

Неїстівне - вибори на Донбасі, і тільки після цього - відновлення кордону. Хіба це можна проковтнути? Виявилось, що на думку Франсуа Олланда - можна. Він не розуміє головного. Щоб зжерти Україну кремлівський душогуб воліє, аби вона спершу подавилась Донбасом під соусом "ДНР". До столу Людовіка і де Голля такого б ніколи не подали.

Напрочуд смачне - президент Франції чітко назвав Крим територією України, засудив агресію РФ на Донбасі і в Сирії, відмовився супроводжувати Путіна під час його візиту в Париж, який, зрештою, і скасували через це.

Те, що зрозуміють лише французи - в цілому весь виступ Олланда. Він думає лише про те, що запропонувати своїм співвітчизникам на вечерю наступних президентських виборів у Франції. З яким вином подати новий переділ світу, про який мріє Путін. Так мріє - аж облизується, упир проклятий.

От тільки у сирах мсьє Олланд розбирається, а у російській кухні - ні. Він дедалі більше перетворюється у Даладьє нашої епохи. І йде тим же шляхом постійних уступок агресору. І не розуміє, що агресор ніколи не нажреться і не заспокоїться, допоки його не почнуть бити по зубах. Хай би їх вдавило!..

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги