Тимошенко проти миру

4.2т

Юлія Тимошенко виступає категорично проти врегулювання ситуації на сході України мирним шляхом, назвавши закон про "особливий режим місцевого самоврядування" "здачею національних інтересів", при тому, окремі члени її фракції взяли курс на конструктивну та обмірковану позицію, підтримавши мирний план Президента Порошенка, який передбачає фактичну децентралізацію влади, як це було задекларовано під час виборів в його програмі дій.

Якщо уважно перечитати текст закону, то його можна порівняти з цивілізованим вирішення конфлікту, більш того, реформаторським та експериментальним, адже на окремих районах східного регіону з’явиться можливість відстежити роботу децентралізації, її переваги та недоліки. Не знаю чому, але переконлива меншість критикує Закон, навіть не прочитавши його преамбули, але дивує, що передвиборна риторика окремих політичних сил впливає на свідомість, яка породжує деструктив та критику. Я не знаю альтернатив вирішення ситуації на Донбасі та припинення війни з Росією, окрім реалізації мирного плану та мінських домовленостей. Так, всі без виключення сторони конфлікту мають притримуватись критеріїв закладених в документі та демонструвати зацікавленість в припинення вогню. Щодо неконтрольованих військовий та терористичних формувань, які здійснюють обстріли позицій ЗСУ – їх активність буде зупинена після їх фізичного ліквідування, і цим питанням займається безпосередньо Росія, адже саме нею раніше вмотивовані терористи несуть пряму небезпеку для Кремля.

Повертаючись до децентралізації в рамках реалізації мирного плану, хочу наголосити, що це безпрецедентна ініціатива та ексклюзивна тим, що будь хто з президентів пострадянських країн зосередженні на посиленні власного впливу на регіони та концентрації владних повноважень в своїх руках, фактично узурпувавши владу, що і призвело до революції та війни в Україні, в нашому випадку сьогодні – все навпаки. Порошенко пропонує в обмін на мир та відновлення суверенітету в окремих районах Сходу делегувати частину повноважень центру на місця. А у свій час, саме пані Тимошенко та Янукович створювали план узурпації влади між двома політичними силами, про що свідчать документи знайдені під час рейду в резиденції президента-втікача, і сьогодні в своєму передвиборному турне вона критикує мирні ініціативи та децентралізацію, щоправда, для мене залишається загадкою, чи усвідомлює вона, що її критику якщо і підтримують, так це тільки ті, хто не хоче миру.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости