Дело Гонгадзе. Ответы, которые нужны не только Артему Шевченко

Дело Гонгадзе. Ответы, которые нужны не только Артему Шевченко

Шановний пане Артеме, нажаль і Ви стали чи то жертвою, чи то черговим прихильником конспірологічної версії справи Гонгадзе, що ще за президентства Кучми маніпулятивно нав’язується суспільству на захист можновладних вбивць.

Видео дня

По-перше, контакти Мельниченка з Тимошенко, Марчуком, Турчиновим, Симоненком, Морозом та іншими – на той час представниками опозиції Кучмі – являють собою типовий водевіль. Спроби М. Мельниченка реалізувати компромат не мають жодного відношення до специфіки діяльності спецслужб ані формально, ані змістовно. Коли ці історії стануть Вам відомі, запевняю – Ви не схочете писати про них нічого, окрім – комедії. (Ці мізансцени настільки руйнують зусилля адвокатів та піар технологів Кучми, що самі по собі пояснюють ту запеклу боротьбу і хабарі родини Кучми-Пінчука за секретність і матеріалів слідства, і закритість судових процесів).

По-друге, коли спецслужби збирають компромат, за звичай це робиться для того, аби шантажувати і управляти суб’єктом у своїх інтересах. Реалізація компромату у цьому випадку є повним провалом такої операції, за що виконавців у нашому випадку – начебто Мельниченка – суворо наказують (згадаймо хоча б Литвиненка). Реалізують же компромат тоді, коли намагаються прибрати суб’єкт з політичної арени. Знову нестиковка – Кучма добув повний термін, а головним адвокатом були якраз росіяни. Щодо версії з міжнародною ізоляцією України – вона теж не витримує критики. Ізоляції не було – персональні іміджеві проблеми Кучми жодним чином не впливали на ставлення до України як на Заході, так і у всьому світі. Не було проривів на міжнародній арені? То їх не було і до касетного скандалу. Єдиний наслідок – припинився непристойний дипломатичний туризм Кучми, який до того чи не щомісячно розважався по таких країнах, таких світових кутках, де апріорі не було і не буде жодних українських інтересів.

По-третє, що стосується цілої групи, що стояла за Мельниченком, обробляла записи, монтувала, компілювала тощо. Це вже відверто брехливі фантазії тих, хто мабуть був ініціатором, або так званим таємним джерелом вашої публікації. Як правило ці інсинуації, ці групи виповзають знову таки з піар льохів родини Кучми-Пінчука. Жодних слідів такої групи немає в матеріалах справи, яку я на відміну від майже всього суспільства, якщо не брати до уваги виконавців ГПУ, читав від першої до останньої сторінки. Якщо б на таку групу був хоча б натяк, невже Ви думаєте, це б не було давно реалізовано? Насамперед ще за Кучми. Та і його друзі: Ющенко з Януковичем допомогли б, безумовно не безкоштовно (тут Ви праві, але поряд з Януковичем-Кузьміним, забуваєте Ющенка-Турчинова з цілою плеядою сучасних можновладців, що забезпечували безкарність Кучми після помаранчевого Майдану). А щодо записів – то вони абсолютно достовірні і аутентичні, що довела міжнародна незалежна експертиза. Саме із-за цієї експертизи було профінансоване рішення Конституційного суду, за яким ці записи начебто не можуть бути залучені як докази.

І головне – коли Ви закликаєте подивитися на цю справу з точки зору впливу іноземних ( читай російських) агентів на долю України, не забувайте, що серед цих агентів чи не впливовішим був якраз Леонід Кучма, що ще до Януковича оточував себе іншими російськими агентами, які один за одним керували його адміністраціями: це і Табачник,який так ненавидить нашу мову, це і Кушнарьов, що піднімав сепаратистські заколоти ще задовго до ДНР-ЛНР, це і Медведчук, що зараз разом з Кучмою обнімається з послом нашого смертельного ворога на переговорах у Мінську. Якраз Леонід Кучма руйнував обороноздатність нашої армії і розпродавав кращу зброю на десятки мільярдів доларів. Це Леонід Кучма разом з братами Литвинами чути не хотів про оснащення наших кордонів з його кремлівськими "братками". Якраз Леонід Кучма від першого до останнього дня був і залишається патріотом навіть не Росії, а Газпрому, де мав і має особистий корупційний інтерес через низку так званих посередників. Про це на майбутніх міжнародних кримінальних процесах обов’язково засвідчать і Павло Лазаренко з Юлією Тимошенко, і Юрій Бойко з Дмитром Фірташем, і сам Сєва Могилєвіч з Володимиром Путіним. Дехто вже дає покази слідству на Заході, що готує ці процеси.

Отже, шановний Артеме, пропоную дочекатися ВІДКРИТОГО суду, якого я – Олексій Подольський – вимагаю разом з солідарною журналістською спільнотою вже 15 років. Вимагаю без будь-яких корпоративних розборок олігархів і безумовно розраховую на Вашу професійну, а головне – не упереджену позицію. Дочекатися, аби Вам "не было мучительно стыдно за неосторожно подписанные материалы".

Громадянин Олесій Подольський

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...