Від "Батьківщини" вже тікають депутати?!

14.1т

Не буду вдаватися до ретельного політичного аналізу та довготермінового прогнозування, але зазначу той факт, що поступово, модель української політики та державності перетворюється на американську модель. Вже констатую той факт, що український парламентаризм поверне свій авторитет та довіру свого виборця шляхом імплементації задекларованих Президентом та урядом реформ.

Конфігурація і основні партійні орієнтири розповсюджуються на двіосновні політичні партії. Іншими словами, наступні скликання українського парламенту будуть ближчими до утворення двопартійної системи. Фактично, і результат голосування за парламент восьмого скликання демонструє значне домінування двох політичних структур над іншими проектами. Варто зазначити, що Блок Петра Порошенка, як фаворит кампанії, та Народний Фронт, як другий переможець, мали б йти на вибори одним потужним блоком, але в ході консультацій, в тому числі і з своїми західними партнерами, було прийняте рішення перемагати двома колонами, і результати, варто визнати - блискучі.

Щодо інших партій, які потрапили до парламенту, безумовно, на початку консультацій та роботи парламенту, вони демонструватимуть абсолютну незалежність, але через не тривалий час, орієнтуються на дві сили. За моєю інформацією, вже зараз відбуваються перемовини окремих представників третіх сил (Батьківщина, Радикальна Партія) з пропрезидентською гіпотетичною коаліцією про стабільну або ситуативну персональну співпрацю в разі не входження цих сил в коаліцію, тобто інтеграція депутатів в більшість.

Читайте:На Донетчине экс-регионал всеми способами пытается вырвать победу у кандидата от БПП - активист

Раніше це явище називалося "тушками", але зараз інші мотиви. "Тушки" - продавали свій мандат за грошовий еквівалент або посади, то сьогодні пропозиції від депутатів відбуваються на основі не бажання знаходитись в пасивній та деструктивній опозиції до реформаторської влади та громадянської більшості. Пропоную відмовитись від політтехнологічного терміну "Тушки", та прийняти мій варіант визначення - "дефектор". Депутати дефектори" підуть на порушення норм заради певної мети, і зраджують свого експортера (ВО Батьківщина і.т.д) заради якісного політичного результату. Очевидно, депутатам, які прийняли рішення долучитися до конституційної більшості не будуть надані ніяких особливих статусів та преференцій.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости