Друга травнева неділя із року в рік незмінно спонукає кожного згадати найріднішу, найдорожчу, безмежно люблячу та турботливу людину – маму. До Дня Матері я, як музикант за покликом душі, з радістю презентував проникливе й чуттєве відео, що має соціальне спрямування.

Лише та жінка, яка стала матір'ю, може збагнути справжню істину материнського буття: жити не заради себе, а задля своєї кровинки; жити з думкою, що тепер частинка власного серця б'ється поруч, у грудях рідної дитини; жити і незрадливо щиро любити дитя, розуміючи, що чиєсь життя може бути дорожче власного! Мінімальна крихта взаємності, яку спроможний проявити кожен – почуття вдячності за усе, що самовіддано подарувала матір.

Уся українська духовність базується на щирій і взаємній любові батьків і дітей. Я поважаю сімейні цінності та плекаю в серці добро і вдячність за все моїй дорогій матусі, тому намагаюсь віддзеркалювати у власній творчості ці почуття.

Новий кліп має на меті пробудити в душах українців чуйність і тепло родинного єднання.

Ідея створення відео-ролика із соціальним забарвленням виникла в мене спільно з молодим, талановитим, з сучасними поглядами на життя режисером Сергієм Басакіним. Відео-роботу "Молитва матері" не варто позиціонувати як черговий музичний кліп, який стане черговим розважальним надбанням українського шоу-бізнесу.

Це соціальний ролик, відео-звернення до всіх українців, масштабний меседж, який закликає шанувати родинні цінності, зануритися у внутрішні сімейні відносини, вчасно збагнути важливість простих гуманних речей, частіше говорити рідним людям слова любові та не забувати проявляти почуття.

Прем'єра відео "Молитва матері" символічно відбулася 8 травня – в День матері, як музичний подарунок до свята.

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги