УкрРус

Дякую за все моїй дорогій матусі

Друга травнева неділя із року в рік незмінно спонукає кожного згадати найріднішу, найдорожчу, безмежно люблячу та турботливу людину – маму. До Дня Матері я, як музикант за покликом душі, з радістю презентував проникливе й чуттєве відео, що має соціальне спрямування.

Лише та жінка, яка стала матір'ю, може збагнути справжню істину материнського буття: жити не заради себе, а задля своєї кровинки; жити з думкою, що тепер частинка власного серця б'ється поруч, у грудях рідної дитини; жити і незрадливо щиро любити дитя, розуміючи, що чиєсь життя може бути дорожче власного! Мінімальна крихта взаємності, яку спроможний проявити кожен – почуття вдячності за усе, що самовіддано подарувала матір.

Уся українська духовність базується на щирій і взаємній любові батьків і дітей. Я поважаю сімейні цінності та плекаю в серці добро і вдячність за все моїй дорогій матусі, тому намагаюсь віддзеркалювати у власній творчості ці почуття.

Новий кліп має на меті пробудити в душах українців чуйність і тепло родинного єднання.

Ідея створення відео-ролика із соціальним забарвленням виникла в мене спільно з молодим, талановитим, з сучасними поглядами на життя режисером Сергієм Басакіним. Відео-роботу "Молитва матері" не варто позиціонувати як черговий музичний кліп, який стане черговим розважальним надбанням українського шоу-бізнесу.

Це соціальний ролик, відео-звернення до всіх українців, масштабний меседж, який закликає шанувати родинні цінності, зануритися у внутрішні сімейні відносини, вчасно збагнути важливість простих гуманних речей, частіше говорити рідним людям слова любові та не забувати проявляти почуття.

Прем'єра відео "Молитва матері" символічно відбулася 8 травня – в День матері, як музичний подарунок до свята.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги