УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Андрей Лозовой
Андрей Лозовой
Народный депутат Украины

Блог | Коні, квіти і бур'яни

Коні, квіти і бур'яни

Звільнення указом Президента Порошенка одіозного Родіона Кірєєва і ще аж трьох суддів - це наче зрізати кілька листочків у бур'яну, який знищує сад і не дає прорости квітам реальних реформ. В той час, коли цей бур'ян треба радикально викорчовувати. Бо він шкодить усій країні.

На жаль, на справжній "суддєпад" нам нині чекати не доводиться. Більшість одіозних суддів і далі собі СПОКІЙНО працюють, займаючись політичними розправами проти українських патріотів і "віджимами" бізнесів неугодних комерсантів.

Треба звільнити усіх суддів - це позиція Радикальної партії Ляшка. Натомість Порошенко показово для гарної картинки звільняє час від часу мізерну кількість суддів, а сам - руками заступника глави АП Олексія Філатова фактично вже вибудував суддівську вертикаль (точніше "приручив" ту, що лишилась в спадок від режиму Януковича) і використовує її у власних інтересах.

Читайте: Істерика бурштинового короля

Найбільш кричущі випадки - безбожні судилища над Ігорем Мосійчуком, Геннадієм Корбаном, Юрієм Сиротюком, Русланом Онищенком, Богданом Тицьким, Григорієм Гульвіченком, Олександром Шитіковим, Сергієм Тищенком, Андрієм Медведьком, Володимиром Гроцковим, Поліщуком, Черняком та іншими патріотами.

_______

Коли у справі Віри Засуліч імперський міністр граф Пален запросив до себе великого юриста Анатолія Коні (який тоді був Головою Санкт-Петербурзького окружного суду) і попередив: "По цій справі уряд чекає від суду і від Вас, Анатолію Федоровичу, особливих послуг", то Коні відповів наступним чином: "Ваша Величносте, СУД НЕ РОБИТЬ ПОСЛУГ, суд виносить вирок".

На жаль, в Україні суди не виносять вироки, а роблять послуги. За гроші або тим, хто їх контролює внаслідок політичної влади - тримаючи на гачку справ у Генпрокуратурі і лякаючи можливим звільненням чи навіть арештом.

Про це знають усі. І в країні немає жодної людини, яка вірить у чесність суддів.

Зрізані листочки нічого не змінять.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...