newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Инна Головко
Инна Головко
Создатель благотворительного фонда по защите бездомных собак "Ферик" www.ferik.org

Блог | Життя Грейсі почалося не надто радісно

Життя Грейсі почалося не надто радісно

Життя Грейсі почалося не надто радісно, адже з самого дитинства вона потрапила у заручники до бомжів, які використовували її, щоб просити гроші, чимось поїли (скорше за все алкоголем) для того, щоб вона цілими днями спала і не могла підвестися.

Видео дня

Зараз дівчинка в клініці, оброблена від паразитів, сита і весела. Грейсі дуже активна і грайлива, бігає як м"ячик-підстрибунчик, інколи подає дзвінкий голосочок, любить бавитися із іграшками, дуже контактна з людьми, незважаючи на негативний досвід, пережитий раніше.

Віддається переважно у приватний будинок, але також можливий варінат квартири, адже скоріше за все собака виросте середньо-крупною або і крупною, тому необхідний достатній простір для неї.

Віддаю тварину ПІД ДОГОВІР, ЗА УМОВИ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ПО ДОСЯГНЕННЮ ВІДПОВІДНОГО ВІКУ, А ТАКОЖ НЕНАВ"ЯЗЛИВОГО СЛІДКУВАННЯ ЗА ЇЇ ЖИТТЯМ. Це робиться виключно в інтересах тварини, зовсім не для того, щоб когось контролювати і тим паче набридати.

Якщо Вас зацікавила Грейсі і Ви готові стати для неї ВІДПОВІДАЛЬНИМ господарем, будь ласка, звертайтеся за такими телефонами:

063 329 19 84

095 628 98 19 Лєра

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...