Життя Грейсі почалося не надто радісно, адже з самого дитинства вона потрапила у заручники до бомжів, які використовували її, щоб просити гроші, чимось поїли (скорше за все алкоголем) для того, щоб вона цілими днями спала і не могла підвестися.

Зараз дівчинка в клініці, оброблена від паразитів, сита і весела. Грейсі дуже активна і грайлива, бігає як м"ячик-підстрибунчик, інколи подає дзвінкий голосочок, любить бавитися із іграшками, дуже контактна з людьми, незважаючи на негативний досвід, пережитий раніше.

Віддається переважно у приватний будинок, але також можливий варінат квартири, адже скоріше за все собака виросте середньо-крупною або і крупною, тому необхідний достатній простір для неї.

Віддаю тварину ПІД ДОГОВІР, ЗА УМОВИ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ПО ДОСЯГНЕННЮ ВІДПОВІДНОГО ВІКУ, А ТАКОЖ НЕНАВ"ЯЗЛИВОГО СЛІДКУВАННЯ ЗА ЇЇ ЖИТТЯМ. Це робиться виключно в інтересах тварини, зовсім не для того, щоб когось контролювати і тим паче набридати.

Якщо Вас зацікавила Грейсі і Ви готові стати для неї ВІДПОВІДАЛЬНИМ господарем, будь ласка, звертайтеся за такими телефонами:

063 329 19 84

095 628 98 19 Лєра

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости