УкрРус

Життя Грейсі почалося не надто радісно

Життя Грейсі почалося не надто радісно, адже з самого дитинства вона потрапила у заручники до бомжів, які використовували її, щоб просити гроші, чимось поїли (скорше за все алкоголем) для того, щоб вона цілими днями спала і не могла підвестися.

Зараз дівчинка в клініці, оброблена від паразитів, сита і весела. Грейсі дуже активна і грайлива, бігає як м"ячик-підстрибунчик, інколи подає дзвінкий голосочок, любить бавитися із іграшками, дуже контактна з людьми, незважаючи на негативний досвід, пережитий раніше.

Віддається переважно у приватний будинок, але також можливий варінат квартири, адже скоріше за все собака виросте середньо-крупною або і крупною, тому необхідний достатній простір для неї.

Віддаю тварину ПІД ДОГОВІР, ЗА УМОВИ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ПО ДОСЯГНЕННЮ ВІДПОВІДНОГО ВІКУ, А ТАКОЖ НЕНАВ"ЯЗЛИВОГО СЛІДКУВАННЯ ЗА ЇЇ ЖИТТЯМ. Це робиться виключно в інтересах тварини, зовсім не для того, щоб когось контролювати і тим паче набридати.

Якщо Вас зацікавила Грейсі і Ви готові стати для неї ВІДПОВІДАЛЬНИМ господарем, будь ласка, звертайтеся за такими телефонами:

063 329 19 84

095 628 98 19 Лєра

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги