Лицар доброї волі

Лицар доброї волі

11 лютого 2017 року в 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 6, на базі "Інститута екогігієни ім. акад. Л.І.Медведя", за сприянням "Студії військово-історичного мистецтва України" відбудеться Другий міжнародний форум національно-патріотичного єднання і духовності "ЛИЦАР ДОБРОЇ ВОЛІ".

Громадські організації, спільно із небайдужими людьми – патріотами України, вирішили поєднати свої зусилля.

З метою привертання уваги суспільства та міжнародної спільноти до увіковічення нам’яті героїв, добровольців, учасників бойових дій на тимчасово окупованих південно-східних територіях України та консолідації патріотично-свідомого суспільства, вони започатковали міжнародний проект "Фундація національно-патріотичного єднання і духовності "Лицар Доброї Волі".

Видео дня

Фундація "Лицар Доброї Волі" вже поєднала такі відомі організації як Мистецько-просвітницьке об’єднання "Св.Софія Київська", ГО "Відродження Київської Русі", "Студія військово-історичного мистецтва України", МГО "Родина Мазеп", Буковинське творчо-виробниче об’єднання "БУКАРТ", Благодійну організацію "Слов’янський фонд", ГО "Ліга захисників Християнської віри", ГО "Інвестиційний Клуб Асоціації Київ", Благодійний фонд "Одне життя - цілий світ", Фундацію "Київське Шляхетне Зібрання", Благодійний фонд "Добро і милосердя", Всеукраїнську асоціацію "Жінки виливу", ГО "Серця Кіборгів", ГО "Бойове братерство ветеранів АТО", інтернет-видання "Ветерани.ua" та інші організації.

Фундація "Лицар Доброї Волі" складає спільноту на засадах честі, гідності і відповідальності до рідної землі і народу!

Фундація передбачає діяльність у напрямках української просвіти та відзначення тих, хто докладає зусилля для відродження національної ідеї, оборони держави, сприяє науково-історичному та культурно-мистецькому розвитку суспільства.

Саме для того, щоб відзначити громадських та військових діячів, під час проведення міжнародного форуму "Лицар Доброї Волі", будуть представлені народні статуси, що надають найвищу моральну оцінку від українського суспільства та є запрошенням до спільних дій.

Громадсько-суспільний статус "Лицар Доброї Волі"", підкриплений регаліями – відзначаються особистості за добровольчу участь та виявлений героїзм у бойових діях за Волю та Незалежність України;

Громадсько-суспільний статус "Оранта - Непорушна Стіна", підкриплений регаліями (жіночий) - відзначаються особистості за меценатську, благодійну, культурно-просвітницьку діяльність, волонтерську діяльність.

Народноювідзнакою "Слава Україні" на Форумі будуть відзначені волонтери, меценати, капелани, журналісти, лікарі, митці, артисти, видавці, літератори, громадські діячи.

Відзнакою "Свободи і Миру на всесвіт від України" від Фундації відзначаються за досягнення у напрямках науково-історичного, духовного, культурно-мистецького розвитку, української просвіти. В ций номінації планується нагородження громадських діячів, дипломатів, артистів, митців, журналістів, представників діаспори, міжнародних волонтерських організацій.

"Золотий (Срібний) Клейнод Родини Мазеп". будуть відзначені номінанти за досягнення у напрямках науково-історичного, духовного, культурно-мистецького розвитку, української просвіти. Це будуть автори мистецьких, літературних та наукових творів присвячених Гетьману Мазепі та історії України, а також меценатів, що їх підтримали, благодійників і служителів Української Православної Церкви, державних діячів України та діячив інших;

"Лицарський Хрест Родини Мазеп" - за звитягу та героїзм проявлений в боях за Незалежність України.

Також на Форумі буде проведений науково-історичний семінар "Україна-форпост безпеки та миру Східної Європи. Минуле і сучасність", на якому з доповідями виступлять провідні науковці, історики, представники Комісії державних нагород і геральдики при Президенті України, представники генштабу ЗСУ, почесні гості з Польші, Чехії, Литви тощо.

Супроводжуватиметься захід концертною програмою за участю відомих українських та іноземних естраднихвиконавців, творчих колективів та ін., митців із-за кордону та України, та благодійними аукціонами робіт художників-баталістів "Історія української зброї – слава крізь віки" і друкованої продукції календарів, листівок, магнітів, виготовлених за мотивами дитячих малюнків.

Акредитація для ЗМІ за тел.:

+ 38 (097) 44 – 161 - 04

+ 38 (099) 56 – 077 - 09

e-mail:

aleksey0907@gmail.com

Askold.invalog@gmail.com

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.