Стратегія звільнення Криму

25.6т

В стратегії звільнення Криму слід насамперед зрозуміти і виходити з того, що це - Острів. Острів, що примхою природи має невелику, але фізичну змичку з материком з українського берегу. А з Росією він такої перемички не має.

Острів-Крим тисячоліттями був ловушкою для багатьох народів. Бувало, цілі орди переходили в сувору зиму по льоду Меотиду, щоб швиденько пограбувати і втекти зі здобиччю. Інші так само припиливали морем, треті - по перешийку. А потім перетинка ламалася, і вони залишались тут. З часом вони дрібнішали, починали байдикувати, уходили в ескапизм та сибаритство. І тут природа знов відчиняла хвортку, щоб нові завойовники безжально повирубали тут все, що вміє давати відсіч, а лояльне населення швиденько привести до нового рабства. А потім дрібнішали і ці завойовники, щоб перетворитись на чергову жертву та рабсько-кріпацький субстрат. Нащадки завойовників та завойованих через це постійно змішувались. В них довго - століттями - не вдавалось створити власну державу, хоча такі спроби були неодноразово. Всі державні утворення, однак, виявлялись незалежними лише наполовину, бо прямо залежали від нових потоків колонистів, продуктів і товарів. Певне виключення становить Кримське Ханство, яке утворило повноцінну державність - однак, і воно було фізично не в змозі існувати замкнено на своєму Ешіль Адаси, Зеленому Острові.

Читайте:Крым помешал России вернуть Украину

Воно швидко впало в залежність одразу від ресурсів і України, і Кубані, і Замор'я.

Виходячи з цього, Україні слід просто зробити так, щоб самоізоляція Кримнашу досягла свого апогею. І не тільки з перекопу, але і з переправи. Природа тут допомагає, але природа не зробить все за нас сама.

Як тільки "зелений острів" опиниться на самоті, то акції окупантів, ізольованих серед тубільців, стрімко впадуть. Подальша їх доля буде покрита такою ж таємницею, як щезнення кримських хазарів, готів, гуннів і ще багато кого. Відомо буде лише те, що та обмаль яка вчасно втікла - справжні щасливці, попри те, що втекли з пустими руками. Включаться одвічні механизми, які тисячоліттями зберігали Крим, цей маленький розчин, здатний переварити і анігілювати не меншу кількість колін та племен, ніж цілий Китай. Ну а потім прийдуть нові відкривателі Криму. І як в оповіданні Рея Бредбері, скажуть про тубільців: "були вони смуглі та золотоокі".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Автор

Наши блоги