Школа на окраїні Києва

Школа на окраїні Києва

Забудова Південної Борщагівки в Святошинському районі проходила більше 40 років тому. Разом з житловими будинками одночасно зводилися і освітянські установи.

Однією із таких установ є середня загальноосвітня школа №235 ім. В. Чорновола, що знаходиться на вул. Кільцева дорога, 1-Б. Після її зведення кошти на її ремонт не виділялись, і на сьогоднішній день школа потребує оновлення.

Три десятки років в цю школу ніхто не вкладав ні копійки, звісно, що школа в жахливому стані та пережила різні потрясіння. Аргументом минулої влади, щоб не вживати жодних заходів, було те, що нібито "це окраїна міста, і не потрібно тут нічого робити".

Видео дня

Та ми не дозволимо таких дискримінаційних висновків по відношенню до наших дітей. Таке недопустимо, і ми змінимо цей стереотип.

Ми вже заклали основу змін в школі, провели енергозберігаючі заходи: розпочали заміну вікон на якісні енергозберігаючі, утеплили частину фасаду та відремонтували частину даху. І зараз намагаємось віднайти кошти, щоб продовжити позитивні зміни для цієї школи.

Вважаю, що Київ повинен бути без околиць, і кожен киянин заслуговує на те, щоб отримувати максимально якісний сервіс у всіх сферах, незалежно від того, в якому районі він проживає - чи в центральному чи в якомусь іншому районі.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.