Луценко сам відповідатиме за діяльність Генпрокуратури

8.2т

У роботі постмайданних прокурорів Махніцького, Яреми і Шокіна було чимало того, що призвело до затягування розслідування. Справи були розвалені, був втрачений час, докази, зникли свідки. Особливо це характерно для генпрокурорів Махніцького та Яреми, при яких було розвалено купу резонансних справ по вбивствах на Майдані.

Юрій Луценко прийшов на хвилі великих очікувань. Дуже мало часу залишилось для реформування і доведення цих справ. Мав змогу особисто розмовляти із Юрієм Луценко і видно, що він усвідомлює свою професійну відповідальність. Одна справа Президент Порошенко, але в цьому випадку Луценку самому доведеться відповідати за діяльність Генпрокуратури. І перші кроки, які були здійснені, стосовно зловживань Олександра Онищенка і бурштинової мафії, дають певні підстави для оптимізму. Бо раніше у цих справ не було позитивних зрушень, а тепер є.

Але у Юрія Луценко насправді мало часу, бо суспільство вимагає швидких дій. Часу в нього до кінця літа, щоб довести серйозність своїх реформ. Свої зусилля слід сконцентрувати на двох категоріях. Перше – сепаратисти і представники колишньої Партії регіонів, які причетні до злочинів проти Майдану. Друга категорія – нинішні представники влади і народні депутати в тому числі від правлячої коаліції. Боротьбу з корупцією треба показувати і проти них. Основна увага має бути звернена на таких людей, як Олександр Єфремов, а з нинішніх я би звернув увагу на таких людей як Олесь Довгий. Чи навіть пан Черновецький, колишній мер Києва, при якому було багато незаконних і корупційних оборудок. Це є основні персонажі, по яких активно треба працювати зараз.

Звісно, у Генпрокуратури нема таких умов забезпечення в тому числі й матеріальних для проведення розслідувань, як має, наприклад, НАБУ. Юрій Луценко має домогтися покращення матеріального становища і для свого відомства. Інакше не зможе вимагати від нього кращої роботи. Зате в Генпрокуратури є великий адміністративний ресурс в регіонах, чого НАБУ не має.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости