Відкрите звернення до Арсенія Яценюка

14.2т

Прем’єр-міністру України

Яценюку А.П.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Арсенію Петровичу!

Звернутися до Вас змушує критична ситуація на черкаському підприємстві "Азот" – одному з найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. Відучора у зв’язку із відключенням від газопостачання виробничі процеси на цьому підприємстві припинені.

Вважаю, що в ситуацію, коли йдеться про зупинення виробництва на таких підприємствах, як "Черкаський Азот", має ОСОБИСТО втручатися Прем’єр-міністр України.

Як міський голова Черкас, не можу стояти осторонь цієї ситуації. На чашах терезів – загроза звільнення кількох тисяч черкасців та втрати майже 5% міського бюджету.

Для 4,5 тисяч черкасців робота на "Азоті" – це головне, а часом – і єдине джерело доходів. Як наслідок, криза постукає у двері до 10-15 тисяч містян.

Не менш важливим є те, що в Україні зупиниться галузь виробництва добрив для сільського господарства. Як Вам відомо, одночасно з "Черкаським Азотом" виробничі процеси припинені і на "Рівнеазоті". Наслідком таких дій може стати те, що вже за півроку українські аграрії змушені будуть закуповувати мінеральні добрива в країні-агресорі – Російській Федерації. Ми працюватимемо на економіку сусідньої держави, котра фінансує вбивства наших українських військових на Сході країни.

Я не оцінюю об’єктивність кримінальних справ щодо власників і керівництва корпорації Ostchem. Це справа ВИКЛЮЧНО правоохоронних органів і судів.

Я жодним чином не закликаю пробачити хімічним підприємствам борги за спожитий газ. Газ – це товар, за який необхідно розраховуватися.

Але виробництво має працювати!

На моє глибоке переконання тільки Ви, Арсенію Петровичу, МОЖЕТЕ і ПОВИННІ залучити усі сторони конфлікту, усадити їх за круглий стіл переговорів і знайти ту формулу, яка дозволить підприємству працювати і розраховуватися з боргами, працівникам отримувати заробітну плату, а правоохоронним органам завершити розслідування і передати матеріали до суду.

За дії окремих керівників корпорації не повинні відповідати тисячі працівників "Черкаського Азоту", сотні тисяч жителів Черкас і вся агропромислова галузь України!

Прошу терміново вжити заходів і сприяти відновленню виробництва на "Черкаському Азоті".

З повагою,

Міський голова Сергій Одарич

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости