Для чого французам скасування санкцій

Для чого французам скасування санкцій

У Франції є сильне проросійське лобі і такі речі, як сьогоднішня Резолюція, яка закликає ЄС зняти санкції із Росії — речі прогнозовані. Це одна із позицій, особливо, у республіканців, яких очолює Ніколя Саркозі. Стратегія їх приходу до влади у рамках наступних президентських виборів включає покращення відносин із Росією. Мовляв, ми дбаємо про французьку економіку, підприємців, росіяни потрібні нам як партнери у боротьбі з тероризмом. Стара пісня, яку часто повторюють.

Щодо Резолюції. Пропозиція по скасуванню санкцій набуває офіційного звернення до виконавчої влади тоді, якщо за неї проголосує Сенат. Зараз це звучить як рекомендація французькій владі, щоб та увійшла у переговори на рівні ЄС по скасуванню санкцій проти Росії. Також це тиск французького бізнесу, який задіяний в рамках санкцій. Мовляв, вони втрачають ринок, а самі санкції неефективні. Хоча дослідження показують, що негативний вплив на французьку економіку від санкцій перебільшений, бо вона переорієнтувалась.

Видео дня

Але виконавча влада не зобов'язана приймати такі Резолюції до уваги. Тим більше нинішня влада Франції, соціалісти, дотримується чіткої позиції, що санкції проти Росії мають бути продовжені. Тим більше, зовнішня політика Франції - повноваження Президента. Рішення загалом приймається на рівні Європейського Союзу.

Глобально, Резолюція французів має негативний фон — в комунікаційному аспекті. Росіяни використають її проти України. Також можуть долучитися інші країни ЄС, де є сильне проросійське лобі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...