Відповідальність за ганебну економічну політику несе не тільки уряд, а і Президент, а також коаліція і всі фракції, які до неї входять. Вихід із політичної кризи один - створення нової більшості та НОВИЙ УРЯД.

Тому ми підтримаємо відставку уряду, за яку пропонуємо проголосувати.

Радикальна партія пропонує створити нову коаліцію - демократично і прозоро. І ця коаліція відповідатиме за свої слова і працюватиме на українців, а не заради дерибану посад та закулісних договорняків так званої семибоярщини. А кумів-сватів - гнати в шию. Вони дискредитують нашу Україну.

Ляшко: Яценюк що з космосу прилетів, чого це за нього не відпо...

Відповідальність за ганебну економічну політику несе не тільки уряд, а і Президент, а також коаліція і всі фракції, які до неї входять. Вихід із політичної кризи один - створення нової більшості та НОВИЙ УРЯД. Тому ми підтримаємо відставку уряду, за яку пропонуємо проголосувати вже завтра. Радикальна партія пропонує створити нову коаліцію - демократично і прозоро. І ця коаліція відповідатиме за свої слова і працюватиме на українців, а не заради дерибану посад та закулісних договорняків так званої семибоярщини. А кумів-сватів Президента і прем'єра - гнати в шию. Цілком очевидно, що ці хворі шокіни, гонтарєви та кононенки дискредитують нашу Україну

Опубліковано Олегом Ляшком 15 лютого 2016 р.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости