Кравченко...Чечетов...хто наступний?

Кравченко...Чечетов...хто наступний?

" Эксперты рассчитали, что болевые ощущения от первого выстрела были примерно такими, как если бы человек ущипнул себя за руку." (Українська правда, 5 липня 2005 року)

Видео дня

"Первым выстрелом он попал в мягкие ткани, пуля прошла, какой-то боли не причинила, даже шок не наступил" (Українська правда, 14 грудня 2009 року).

Так Віктор Шокін коментував вбивство Кравченка, який був організатором вбивства Гонгадзе і ключовим свідком по Кучмі:

Тоді ще ніхто, окрім виконавців з ГПУ, не бачив матеріали щодо сфальшованих Генеральною прокуратурою висновків про самогубство Кравченка. Ці матеріали досі не показали навіть родині Кравченка та його адвокатам. За Януковича Пшонка зробив їх таємними разом з усіма матеріалами по справі Пукача.

А тепер порівняйте:

"У результаті першого вогнепального поранення він одержав множинні переломи нижньої щелепи, перелом семи зубів (травматична ампутація), перелом верхньої щелепи, хрящів носа та ушкодження язика. Таким чином, він не міг не знепритомніти в результаті такої травми. Не припускаю, такого не може бути, незалежно від її вольових рис. Після такого поранення могло бути лише розслаблення, релаксація, поранений повинен був випустити пістолет із руки. Утримати зброю в руці після такої травми людина не в змозі." ( із судово-медичного висновків Миколи Поліщука – автора першої на теренах колишнього СРСР книжки про поранення такого роду — "Вогнепальні поранення голови". Друга монографія Поліщука, — "Вогнепальні поранення центральної нервової системи". Микола Поліщук, який понад десять років був консультантом обласної, міської, а потім республіканської судово-медичних експертиз із черепно-мозкових травм. А під час розслідування очолював Міністерство охорони здоров’я України.)

Цікаво чи був Шокін хоч раз у дантиста?

Мабуть ні.

Бо як ще пояснити його шедевр: "ущипнул себя за руку"? Адже це Шокін говорить про травматичну ампутацію 7 здорових зубів, разом з щелепами та носом без найменшого наркозу, навіть алкоголю.

У 2005 році на виконання гарантій безкарності Кучми, що йому надав Віктор Ющенко був вбити перший знаковий свідок злочинів другого президента України.

Читайте:Опасная должность. О причине гибели Чечетова

Сьогодні в ночі не стало ще одного ключового свідка злочинів родини Кучми-Пінчука (тепер корупційних) – Михайла Чечетова. Того самого Чечетова, який вже дав покази щодо корупції Кучми, Пінчука та Медведчука. (Явку з повинною та фотокопії показів ви можете переглянути за цими адресами: тут, також - тут).

Показово що піар мізансцена, що передувала гибелі Чечетова повністю повторює останні дні життя Юрія Кравченка. Такі ж самі погрозливі заяви вищих чинів держави на провладних каналах, що фактично готували для суспільства пояснення мотивації майбутнього самогубця. А за гучними заявами: відразу – ще не остигли мікрофони – суїцид, і жодних сумнівів цих високо посадовців щодо його "беззаперечності". У випадку Чечетова суїцид, що на 100 % нагадує методики КДБ і почерк його виконавців у загибелі цілої низки партійних завгоспів, що зберігали тайни золота і мільярдів КПРС-КГБ. Згадайте, як у 90-х після ГКЧП вони один за одним начебто добровільно, мов наш бідолашний приватизатор Чечетов, повискакували з вікон власних осель. Повискакували разом з кінцями щодо тих партійних скарбів. І навіть записки написали – такі ж лаконічні і такі ж не про що.

То хто ж наступний?

Є ще одне кощєєве яйце родини Кучми-Пінчука – печерський суддя Андрій Мельник. Якщо це тіло в мантії почне розказувати про те, як і за чиїм замовленням фальшував вироки по справах Єльяшкевича та Пукача, впевнений - доказів злочинів і Кучми, і Пінчука буде стільки, що не знадобляться ані записи Мельниченка, ані Чечетов. Щодо цього судді вже з’являються тривожні симптоми. Зокрема сумнозвісний анонімний сайт "Аргумент", з публікацій якого в Україні зазвичай починаються кампанії чорного піару, рейдерські захвати і замахи на життя, нещодавно оприлюднив цікавий матеріал. Мовляв суддю Мельника хочуть терміново знищити. Безумовно там немає про те, що він свідок і виконавець злочинів Кучми-Пінчука. Все перевернуте з ніг на голову, але подібні невипадкові інформаційні "вброси" мають конкретне призначення: або сигналізують Мельнику: "тікай з очей подалі, туди, де вже ховаються Кірєєв і Осташ", або знову таки готують інформаційний простір до трагічних подій у долі цього недалекоглядного судді. (Дивись)

Шокін вже обіцяв прийняти процесуальне рішення щодо судді Мельника. Думаю, було б найкращим надати майбутньому свідку державний захист і охорону – краще всього за гратами у СІЗО. Щоб не було як з Чечетовим.

Думаю Вам буде цікаво переглянути мою статтю щодо вбивства Кравченка, яку написав ще за Януковича у жовтні 2010 року, коли знайомився зі справою Кравченка. Тоді слідчі Рената Кузьміна погрожували мені за розголошення таємниць ГПУ у цій статті кримінальним переслідуванням, хоча вона не мала широкого розголосу і була розміщена лише на моєму блозі. Адже Алена Притула разом з Сергієм Лещенком - керівниками Української правди відмовилися її публікувати, незважаючи на те, що у засновниках їхнього видання значився Георгій Гонгадзе.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...