Навіщо "злили" стенограму РНБО?

70

В історії новітньої України це перший безпрецедентний випадок, коли держава перебуваючи в стані війни сама "зливає" текст таємної стенограми таємного засідання РНБО, на якому радилися стосовно відсічі військової агресії РФ. Хто зняв гриф "таємно" або "цілком таємно", за банальним депутатським запитом, саме під час війни і катастрофічної для долі держави політичної урядової та парламентської кризи - зрозуміло!

Чи міг шеф СБУ одноосібно скасувати і розсекретити таємну стенограму РНБО за депутатським запитом? Відповідь - ніколи!!! Такого - ніколи НЕ було! За депутатським запитом не зливають навіть офіційно оприлюднені самим депутатом його доходи з декларації та прізвища помічників депутата. Чи міг шеф СБУ зробити таке за власної ініціативи? Відповідь - ніколи! Тим більше, що саме СБУ відповідальне за антитерористичну діяльність! Чи міг Турчинов одноосібно розсекретити стенограму таємного РНБО, якій всього 2 роки? Ніколи!

Бо це - кримінал, з дуже суровими статтями КК України! 10 років тюрми з конфіскацією всього майна! Санкцію міг дати лише - президент! А шеф СБУ - тупо виконати брудну політичну "заказуху"! А Турчинов передати своєму другові - Пашинському. А кому це вигідно і для чого? З самої стенограми все зрозуміло! І якщо навколо оприлюднення засвітилася "шістка" "кривавого пастора" - "героя оборони Криму" депутата Пашинського, то це значить лише одне - Турчинов головний претендент Банкової на посаду Прем"єр-Міністра або Генерального прокурора України!

Яку саме посаду, обрали для себе президент, прем"єр і Турчинов - довідаємося дуже скоро! Турчинов задовільнить президента на будь-якій з цих посад на всі 100%. Головне досягти згоди парламенту саме по цій кандидатурі! Бо саме Турчинов може стати тією компромісною кандидатурою на одну з двох посад для фракції НФ (від якого і був обраний Турчинов народним депутатом у свій час перед РНБО), а це додаткові +81-82 недостаючі голоси для затвердження ВРУ! Ось така справжня се-ля-ві української продажної "зливної" політики"! P.S. А ви помітили, що ксерокопію стенограми оприлюднено без будь-яких грифів таємності? Бо копію стенограми засідання РНБО надали в ЗМІ лише з аркуша №4, а не № 1, де проставлені всі грифи. З датами розсекречення, посадами і прізвищами посадових осіб, що її розсекретили. І найголовніше - підстава розсекречення і хто конкретно віддав такий безпрецедентний наказ! А хто надав такий наказ - ми розуміємо і знаємо напевно!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги