На Луганщині бойовики воюють з неіснуючим супротивником

8.9т

В першій декаді жовтня на Youtube-каналі бойовиків NewsFront було оприлюднене відео, на якому "ополченець" розповідає про бій з "карателями з "Айдару"" поблизу села Михайлівка Первомайського району ("Золотое-5").

"Кладовище виступає буферною зоною.Три дні тому вийшли "айдарівці", як вони кажуть, покошмарити нас. Бій почався о 4:20. Карателі вели хаотичну стрілянину по нам, але кулі летіли по мирним. Вони зазнали втрат і,швидше за все,вночі поверталися за 200-тим. Ми на кладовище не заходили. У нацистів немає нічого святого. Ми знімаємо розтяжки так званої української армії, які вони встановлюють на кладовищі. Айдарівці прийшли чи то обкурені, чи то під впливом наркотичних речовин,бо по-іншому пояснити їх дії вкрай складно", - каже "ополченець".

А тепер факти. Батальйон "Айдар" був виведений з Луганщини 25 липня.Останні підрозділи батальйону покинули Щастя в цей день о 8.00. Повернувся добробат у зону АТО 23 жовтня і до того ж не на Луганщину -батальйон триматиме другу лінію оборони в Донецькій області. Про це повідомляє начальник штабу батальйону Валентин Лихоліт. "Всі бійці батальйону "Айдар" пройшли бойове злагодження і повернулися на передову з новими силами та навичками, щоб захищати рідну Україну. На жаль, нас не повернули до Луганської області, а на даний момент ми триматимемо другу лінію оборони в Донецькій області", - йдеться у його повідомленні.

Питання – обкуреним чи обколотим був "ополченець", який 2 жовтня воював з міфічним супротивником у вигляді батальйону "Айдар"? Є запитання і до "журналіста" NewsFront, який записав цю нісенітницію і видав в світ під гучним гаслом "Ведем трансляцию в прямом эфире, чтобы опровергнуть лживые СМИ!"?

Чекаю від NewsFront пояснення та спростування цієї інформації.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости