Корабель без карти і маршруту!

Корабель без карти і маршруту!

Вже понад рік немає легітимної Ради НБУ – конституційного органу, який повинен розробляти основні засади грошово-кредитної політики та здійснювати контроль за її проведенням. По суті, голова Нацбанку Валерія Гонтарева керує фінансово-банківською системою в ручному режимі та в антиконституційний спосіб.

В липні, коли обирали членів Ради НБУ від парламенту, прем’єр Гройсман наголошував: "…це надзвичайно важливе рішення, яке дозволить розблокувати фінансування з боку Національного банку 38 мільярдів гривень до бюджету. Ми зможемо фінансувати нормально, ритмічно заробітні плати, пенсії, інші видатки".

Парламент свою четвірку обрав, але за президентською квотою четвірку членів Ради НБУ досі не призначено, що не дозволяє їй розпочати роботу. Це свідчення того, що Президент зацікавлений в керуванні фінансовою системою країни, в тому числі і курсом гривні, в "ручному режимі" через Гонтареву.

Звертаюся до Президента виконати вимоги Конституції і затвердити свою четвірку членів Ради Нацбанку, щоб розблокувати її роботу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...