Український Крим пишається Усиком!

6.5т

У суботу дивилися всією сім'єю бій нашого Олександра Усика з росіянином Князєвим. Скажу чесно: я нічого не розумію в боксі і ніколи не була прихильницею цього виду спорту. Але тоді це і не мало значення. Відірватися від екрану було неможливо через зовсім іншу причину. Ми так бажали перемоги нашому сімферопольцю, - пише Варвара Кримчанка для "Крим. Реалії".

Так, Олександр Усик сказав, що жодної політики – тільки спорт. Але як для мене особисто була важлива саме ЙОГО перемога! Тому що він – кримчанин, який залишився українцем у серці. Як і багато хто з нас, набагато старших, які народилися в Криму ще за часів УРСР, які залишилися і тепер в Криму, але не підтримують навалу і щиро вважають, що "їжа і Батьківщина" – це різні поняття, й одне інше не замінює.

Наша сім'я змішана: я – етнічна українка – кримчанка, чоловік – політичний українець (росіянин за походженням, який приїхав до Криму ще дитиною). А в почуттях до України ми єдині – ось вже воістину, дякую тобі, боже!!!

Хоча багато з народжених у Криму, які дихали одним повітрям, плескалися в одному морі, ходили одними вулицями, а тепер наче їх підмінили. Я не впізнаю цих людей. Між нами – прірва.

Спасибі, Олександре, за те, що почуття патріотизму у Вас не атрофоване! За Вашу силу і дивовижний позитив. За те, що на спортивному поясі була написана великими літерами назва нашого з Вами рідного міста СІМФЕРОПОЛЬ – як меседж, що не всі кримчани однакові й не всі відмовилися від України. За багато місяців минулого важкого, наповненого негативними емоціями, року, я замість гіркоти, розпачу і сорому знову відчула гордість за Крим, український Крим.

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости