БлогиМир

Чому НАБУ прийшло до Насірова після посту Лещенка?

23.2т

Негативного сприйняття професій чи посад суспільством не було би, якби у нього була віра у справедливість і правосуддя. Тоді було би менше речей, які би спотворювали сприйняття державних інституцій. На жаль, цей процес є неминучим. Найгірше у ситуації з Насіровим - це спекулювання на здоров'ї. Час покаже - була симуляція чи ні, не хотів би це коментувати.

У мене самого колись навіть при міцному здоров'ї у 28 років був гіпертонічний криз після розмови з одним високопосадовцем. Він перейшов межу аргументації… і мабуть у тому віці я ще був не готовим до подібних випробувань. Все може бути навіть з точки зору здоров'я.

Думаю, слід більше турбуватися не про конкретного податківця, скільки про реформування податкової системи. Але це завдання не окремого керівника податкової системи, а влади і парламенту. Суспільний запит лежить дещо вище, ніж тільки до одного окремого податківця.

У ситуації із затриманням Насірова мені було незрозуміло, чому інформація була поширена з посиланням на народного депутата Лещенка. Детективи НАБУ з'явилися з документами про підозру чи з повістками у Феофанії хвилин через 40 після посту Лещенка. Чомусь інші дії правоохоронних органів відбуваються без анонсу когось із народних депутатів. Чому стався витік інформації? Насіров в інтерв'ю теж говорив, що був обізнаний про те, що щось відбуватиметься. Відповідно про які ефективні слідчі дії взагалі можна говорити? Я вже не говорю про слідчі дії, які відбуваються після 22-ої години…

Довіра до новоствореного органу створюється якраз із таких дрібниць і порушень. Коли буде все бездоганно зроблено на першому етапі, ми вже не говоримо, що у будь-якому випадку кожна справа має бути передана до суду і доведена в суді, і залежить довіра до новоствореного органу.

Тим більше з ним пов'язані надії і політиків, і навіть надмірні очікування у суспільства.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги