Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ПолитикаЭкономика

/Блоги - Новости мира

Терор триватиме, поки живе людство

305

Терористичні атаки і боротьба, яка триває останніми десятиліттями посилюється під прапором ісламу чи формального ісламу. Насправді, від ісламу всі ці речі бувають далекими, як Христові походи від християнства. Але якщо говорити про ісламський тероризм, то це явище, яке завжди мало місце упродовж людської історії. Це боротьба поміж слабкими і сильними, багатими і бідними. Ця боротьба кривава, бо, як правило, борці застосовують збірну відповідальність до тих, кого вважають винними у своєму становищі.

Маємо розуміти, що у світі нерівномірно розташовано багатство, різні потужності. Є неймовірно бідні нації і країни. Світ є несправедливим. Але завдяки глобалізації і засобам масової інформації, всі дізнаються про цю несправедливість. Грубо кажучи, якщо тисячу років назад людина жила у своїй країні і не знала іншого життя, то тепер люди про все знають. Якщо людина живе у бідній африканській чи азіатській країні, то вона знає, що у Європі живуть розкішно. Такі люди ставлять питання – чому так, чому Європейський Союз живе так класно? І лідерам подібних організацій нічого в голову не приходить, окрім як сказати, що вони живуть так розкішно, бо експлуатують інші країни, не дають нам розвиватися і тримають нас в економічній відсталості.

Відповідно люди реагують, що цей світ слід зруйнувати. Оскільки інших засобів для руйнування, окрім терору, немає, то застосовують терор. У планетарному масштабі це одвічна боротьба рабів і панів, яка підживлюється релігійними гаслами.

І поки світові лідери не збагнуть, що життя у світі слід вирівнювати, що бідні країни слід поступово підтягувати до багатших, що багаті повинні ділитися з бідними, то очевидно, що терор буде продовжуватися і мати місце, бо це акти відчаю. Мовляв, "ах ви живете добре? То ми вам підірвемо вокзал чи аеропорт. Чого мої діти мають страждати, а ви їх ще й бомбите у Сирії".

Очевидно, що намагання західної цивілізації нав'язати світу свої цінності і демократію – це правильно. Але Захід намагається накинути свою матрицю. Вони кажуть: "Дивіться, якщо будете жити, так як ми – у вас все буде класно". Але ж багато країн не входять до цієї греко-римської цивілізації. Вони просто-напросто не вміють користуватися такими інструментами, як демократія і вільний ринок. Коли їх починають застосовувати – вони поринають у хаос. Починають звинувачувати Захід, що той це робить спеціально, аби вони ставали біднішими, а він багатшим.

Врешті-решт ситуація ходить по спіралі. Ця одвічна боротьба не закінчиться і може набирати інших форм. Триватиме стільки, скільки триває людство, до безкінечності. Якщо людство не домовиться про нові глобальні правила співжиття, то глобальний тероризм матиме місце.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги