УкрРус

Чому у світі стало страшно жити

Читати українською

Завдяки глобалізованим засобам інформації миттєво дізнаємось про все, що відбувається у будь-якому кутку світу. Тому світ видається нам страшним. А 200-300 років тому назад люди дізнавалися про щось через 50 років після того, як воно сталося. Тому раніше всі трагедії були локальними, а тепер стали глобальними. І людям стає страшно жити. Думаєте, тисячу років тому було менше смертей або менше вбивств? Чи менше воєн, нещасть, катаклізмів, виверження вулканів, землетрусів, цунамі? Просто про це ніхто не знав, а якщо і знали, то дуже локально. Якщо у 1240-му році монголи спалили Київ, то може за 100 кілометрів про це й дізналися, і то за декілька місяців.

Тому ситуація дуже відносна. Про всі страшні речі дізнаємось дуже швидко через глобалізацію систем. Друга річ, якщо вже живемо у цьому глобальному світі, то не можемо нічого уникнути. Маємо з цим рахуватися і розуміти причини, суть явищ, які відбуваються. Наприклад, міжнародний тероризм, коли вчиняють замахи на людей у кафе чи аеропортах. Маємо розуміти, звідки ці явища взялись. Інакше будемо весь час боротися, Захід буде боротися із наслідками, але не буде боротися із їх причинами.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги