Найбільший демонтаж в районі

Найбільший демонтаж в районі

Рано вранці 8 квітня за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка при безпосередній участі працівників Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, працівників відділу контролю за благоустроєм Святошинської адміністрації, міських та районних комунальних підприємств пройшов найбільший демонтаж в районі. На площі Героїв Бресту біля станції метро "Святошин" було демонтовано близько 80 незаконних споруд (ролетів).

Те, що нам сьогодні вдалося зробити, – це наша спільна перемога. Під час демонтажу, коли знімались ці "злачні споруди", я побачив таку антисанітарію, що і в страшному сні не присниться. Продукти харчування лежали прямо на асфальті або на землі, безліч вгодованих пацюків, всюди гори сміття – ось такий жах ми виявили сумісними силами.

Та віднині це місце вільне від торгівлі, і кияни зможуть вільно проходити до метро, і їм в цьому ніхто не буде перешкоджати. Ми будемо слідкувати за тим, щоб жодної торгівлі не велось на цьому місці.

Видео дня

Для нас принципово звільнити район від незаконних МАФів, зробити район зручним, комфортним, де люди можуть відчувати, що про них піклуються, і що є дійсно влада, яка розуміє їхні проблеми і допомагає у їх вирішенні.

Як вже неодноразово зазначалось, підходи до метро будуть звільнені, треба зупинити свавілля підприємців і задовольнити цілком правомірні вимоги киян щодо звільнення входів і виходів до станцій метрополітену. А таких звернень приходить до "Контактного центру міста Києва 1551" велика кількість.

І от цей день настав, коли було прийняте вольове рішення, і не дивлячись на тиск і спротив з боку підприємців та їх "підручних", вичистили територію біля метро.

Демонтаж найскладніших об’єктів проходив в умовах силового протистояння, торгівці перекрили дорогу і не давали змогу завантаженим МАФами автівкам виїхати. Також були заворушення, але разом з міліцією, громадськими активістами та небайдужою громадськістю вдалося здійснити демонтаж і звільнити територію біля метро.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.