Що буде, якщо окупанти не вийдуть з Донецька і Луганська?

41.9т

План Києва: ми послідовно виконуємо Мінські Угоди, але Москва повністю саботує виконання своєї частини зобов'язань. Відтак, санкції щодо Москви мають бути посилені.

План Москви: на фронті вже не стріляють, тому попри невиконання Мінських Угод про відведення важкої техніки, виводу окупаційних військ, звільнення заручників і тп, санкції мають бути припинені.

Якщо ні - Кремль доповнює план "Новоросія" ще й планом "Новосирія".

В звязку з цим головний месидж Президента Порошенка на конференції YES прозвучав однозначно: Мінські Угоди чинні лише до кінця року. Іншими словами: агресор вже зараз має вийти з України. Без цього ніяких змін на Донбасі не буде. Ми вже достатньо сильні, щоб відбити ймовірний напад. І ми вже достатньо мудрі, щоб не взяти на утримання окупований сектор.

Що буде, якщо окупанти не вийдуть з Донецька і Луганська?

Перш за все, в змінах до Конституції стануть зайвими перехідні положення. Децентралізація відбудеться. А закон про особливий порядок на окупованих територіях буде радикально змінений і скоріше за все стосуватиметься лише порядку економічних відносин через лінію зіткнення.

Планувати на один крок є політичною арифметикою. планувати на два- три кроки вперед - це політична алгебра.

Впевнений, що у цьому протистоянні виграє Україна. Час працює на нас. США і європейські союзники однозначно продовжують свою лінію на економічне удушення агресора, який не виконує взяті на себе міжнародні зобов'язання. Падіння доходів від здешевіння нафти і ріст витрат на воєнні авнтюри доб'ють режим Путіна так само, як в свій час добили комуністичний режим.

Наше завдання - вистояти до того часу. Треба зробити все, щоб вийти з програшної колії україно- української війни 1919 року. Зціпити зуби, не допускати розбрату і робити реформи. На всіх трьох фронтах - воєнному, антиолігархічному і антикорупційному - є місце для всіх, хто бажає добра Україні.

Все залежить від нас.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Наши блоги

Последние новости

Загрузка...