БлогиМир

Що буде, якщо окупанти не вийдуть з Донецька і Луганська?

42т

План Києва: ми послідовно виконуємо Мінські Угоди, але Москва повністю саботує виконання своєї частини зобов'язань. Відтак, санкції щодо Москви мають бути посилені.

План Москви: на фронті вже не стріляють, тому попри невиконання Мінських Угод про відведення важкої техніки, виводу окупаційних військ, звільнення заручників і тп, санкції мають бути припинені.

Якщо ні - Кремль доповнює план "Новоросія" ще й планом "Новосирія".

В звязку з цим головний месидж Президента Порошенка на конференції YES прозвучав однозначно: Мінські Угоди чинні лише до кінця року. Іншими словами: агресор вже зараз має вийти з України. Без цього ніяких змін на Донбасі не буде. Ми вже достатньо сильні, щоб відбити ймовірний напад. І ми вже достатньо мудрі, щоб не взяти на утримання окупований сектор.

Що буде, якщо окупанти не вийдуть з Донецька і Луганська?

Перш за все, в змінах до Конституції стануть зайвими перехідні положення. Децентралізація відбудеться. А закон про особливий порядок на окупованих територіях буде радикально змінений і скоріше за все стосуватиметься лише порядку економічних відносин через лінію зіткнення.

Планувати на один крок є політичною арифметикою. планувати на два- три кроки вперед - це політична алгебра.

Впевнений, що у цьому протистоянні виграє Україна. Час працює на нас. США і європейські союзники однозначно продовжують свою лінію на економічне удушення агресора, який не виконує взяті на себе міжнародні зобов'язання. Падіння доходів від здешевіння нафти і ріст витрат на воєнні авнтюри доб'ють режим Путіна так само, як в свій час добили комуністичний режим.

Наше завдання - вистояти до того часу. Треба зробити все, щоб вийти з програшної колії україно- української війни 1919 року. Зціпити зуби, не допускати розбрату і робити реформи. На всіх трьох фронтах - воєнному, антиолігархічному і антикорупційному - є місце для всіх, хто бажає добра Україні.

Все залежить від нас.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги