Українців може чекати доля білорусів

Українців може чекати доля білорусів

Щодо статусу української мови

Всі вже звикли до того, що в українській державі українська мова є найменш захищеною. Про це сказано та написано стільки, що і не хочеться вкотре пережовувати.

Дивує інше. В час війни з Росією, здавалося б, мав би з'явитись в державі та суспільстві якийсь інстинкт самозбереження. Наприклад, якийсь мінімальний комплекс заходів, аби українська остаточно не зникла на сході і півдні України.

Розумію, що змусити чиновників, які живуть з податків українців, говорити українською - це непросто. Однак є речі, які не потребують надзусиль. Наприклад, вивіски, вказівники. По Херсону висить маса нових вказівників, покажчиків і стендів російською мовою. Навіть крутіше - російською і англійською.Хіба важко було виготовити їх українською? Був би скандал і заворушення? Ні, просто це питання не цікаве і не важливе ані для місцевої влади, ані для Києва. 

Видео дня

Рішення є - Управлінню благоустрою не видавати погоджень на розміщення російськомовних вивісок, покажчиків та реклами. Нелегально встановлені - знімати. Інакше - чекає на нас доля білорусів.Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.