УкрРус

Народні "сепарські" забави: як не замах, то "ротація"

Сьогодні цілий день отримую приємні новини з тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей.Судячи з повідомлень процес перерозподілу фінансових потоків і зон впливу набирає шалені оберти.

Бойовик на псевдо "Рись" разом з двома своїми поплічниками розбився в автомобільній аварії. "Рись" зараз у важкому стані з численими переломами і відкритою черепно-мозковою травмою знаходиться в реанімації.Стан його критичний.Бойовик відомий тим,що свого часу разом з Гіркиним приймав активну участь в захопленні Слов"янська.

Не встиг я порадіти за стан наших доріг, на яких так вдало зупинив свій стрімкий біг "Рись", як надійшла чергова новина з табору орків. На цей раз з окупованого Донецька, в якому підірвали авто секретаря очільника т.зв. ДНР Захарченка. Секретар Олена Філіппова дивом вижила і з травмами доправлена до лікарні.

т.Захарченко відразу зрозумів звідки дме вітер, треба віддати належне роботі його спеціальних служб, і як справжній син своєї малої батьківщини, включив т.зв. "обратку". Під гарячу руку його нукерів потрапив такий собі т.Сивоконенко, в миру голова спілки ветеранів Донецька "Беркут".

Сивоконенко у вузьких зацікавлених колах відомий, як один з ідеологів створення "ДНР" і більше того, як один з потенційних претендентів на "посаду" глави квазі утворення під назвою ДНР.

Не знаю,що саме не сподобалося Захарченко -"президентські"амбіції Сивоконенка чи його можлива причетність до замаху на п.Філіпову,але факт залишається фактом:невідомі відкрили вогонь по голові спілки ветеранів з автоматичної зброї, в результаті чого останній отримав поранення в руку.

До того ж в шию було поранено помічника Сивоконенко. Нападникам вдалося втекти,а Захарченко,як справжній джентльмен,що ж він фільмів не бачив,з букетом квітів провідав поранену секретарку.

Найближчий тиждень в Донецьку обіцяє бути цікавим на події.

Головне забув сказати-якщо невідомі патріоти почнуть наводити "тень на плетень" щодо своєї участі у цих розборках,розповідаючи про вдало проведені операції по тилах ворога,то це, м"яко кажучи, не буде відповідати дійсності.Те саме стосується і славних співробітників у плащах,але без кинджалів,які зараз на заході країни займаються більш цікавою грою під назвою:"Замочи Авакова".

До речі, гасло"Бий ментів,рятуй патріотів",судячи з останніх подій,знайшло своїх палких прихильників і на теренах ДНР.

Ну,тепер самий час перейти і до подій на теренах моєї улюбленої Луганщини.Там теж свій квест і свої "національні",суто ЛНР-ські, забави. Верхівка "ЛНР" вкотре переживає,кажучи словами Лукашенко, масштабне "перетрахивание".

Геннадій Ципкалов, поплічник Болотова і учасник захоплень адміністративних будівель в Луганську, схоже, розпрощався з посадою "голови Ради міністрів ЛНР". Виконуючим обов'язки "глави уряду" призначений Олександр Дробот - колишній глава ГСЧС Луганської області, який був призначений у 2013 році на цю посаду керівником ГСЧС України при Януковичі Михайлом Болотських (саме Болотських очолив згодом Луганську ОДА в момент здачі регіону сепаратистам українськими силовиками).Перейшовши на бік бойовиків Дробот очолив т.зв. "Центр управління відновленням".

"Что день грядущий мне готовит?"

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги