newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

На автобазі управління ВР працює ціла мафія

161,2 т.
Автопарк ВР

Це відео було знято на автобазі управління ВР на власній автозаправці, що знаходиться на території автобази. 2-3 рази на тиждень автомобіль зі спецбоксу приїжджає на заправку і заливає бензин у каністри, а потім ним заправляють особисті автомобілі керівників автобази.

Також відкривають шляхові листи на автомобілі, які місяцями стоять в гаражах і не виїжджають звідти. А бензин на них виписується і списується. Так само на автобазі управління ВР ремонтують чужі автомобілі, які не мають ніякого відношення до автопарку ВР. В той же час на ремонт службових автомобілів гроші вимагають у працівників автобази.

Запитаєте, скільки заробляють на одній машині? Бюджет виділяється на рік, і так само на рік розписується. Ніхто не знає, скільки палива виділяється на автомобіль насправді, бо тільки керівництво автобази регулює, якій машині і скільки видати добову норму бензину. Все тільки з дозволу керівництва. Загалом я думаю, що частина виділених грошей дерибаниться поміж керівниками автобази і головним бухгалтером. Там ціла мафія. І ясно, що без відома керівника автобази нічого не робиться. У нього там всі під прицілом ходять.

До речі, водій, що був закріплений за Геращенко Іриною, - ставленик керівника бази. Він його закріпив за автомобілем Ірини Геращенко.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...