Американські демократи підтримують Україну

У колисці американської Конституції м. Філадельфія, штат Пенсильванія, відкрився з'їзд Демократичної партії США, на якому мають офіційно затвердити Гілларі Клінтон кандидатом від демократів на посаду Президента США на виборах у листопаді.

Беру участь у Міжнародному Форумі Лідерів, який є складовою з'їзду Демпартії США, за участі запрошених гостей з'їзду - провідних політиків з близько 100 країн світу. Представляю також на з'їзді демократів Радикальну партію Олега Ляшка.

Мав нагоду вже поспілкуватися з деякими чільними лідерами Демпартії. Зокрема, з колишньою першою жінкою - Державним секретарем США Мадлен Олбрайт (на фото), а нині Головою Національного демократичного інституту

із нинішнім заступником лідера демократів у Палаті представників Конгресу відповідальним за зовнішню політику конгресменом Стеном Хойєром (на фото)

з колишнім лідером демократів у Сенаті Томом Дешлом (на фото) та ін.

Є деяка позитивна інформація. Якщо наступним Президентом США стане Гілларі Клінтон, то нам обіцяють радикальний перегляд та зміну зовнішньої політики нинішньої демократичної адміністрації Президента Барака Обами щодо України.

Зокрема, обіцяють значно посилити підтримку України, почати її справжнє озброєння проти російського агресора, в тому числі поставки летальної зброї. Обіцяють, що першими поставками десь на 50 млн. доларів будуть знамениті протитанкові ракети Javelin.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости