Не бійтесь стрибнути – стрибайте зараз

1.1т

Дала интервью Оленке Мартынюк. Спрашивали про физкультуру-баночки-йогурты. Вышло, как всегда, "за жизнь"))

Їжа – це любов. Неважливо каша, омлет, кекси чи сібас – їжа повинна готуватися при правильний температурі не тільки каструлі чи духовки, а правильній температурі вашого серця.

Ти можеш бути дуже доглянутою, дуже добре одягненою, ходити чотири рази на тиждень на хатха-йогу, а ще два рази – в тренажерний зал і хоча б раз на плавання. Твої гомілки можуть викликати заздрощі у всіх жінок цього міста. Продавці в Dolce&Gabbana можуть відкривати перед тобою двері тому, що знають тебе по імені. В Chanel на твою честь одразу ж приносять торт. Але це взагалі не гарантує щастя.

Я вважаю, що людина повинна отримувати задоволення від самого життя. То ж якщо ваш організм потребує цього бургеру, чи піци, чи макаронів, чи тістечка, не потрібно бити себе по рукам і говорити "ні-ні-ні, ніколи". Зрідка можна собі дозволити і вкрай некорисні речі. Тому що вони принесуть вам трохи задоволення у ці буремні часи.

Єдине, що я хочу вам сказати: не відкладайте ваші мрії та бажання. Не бійтесь стрибнути – стрибайте зараз. Що ви хочете змінити: свою товсту попу? Гайда в спортзал. Свого неприємного боса? То змініть роботу вже сьогодні! Чи ви хочете зізнатись в коханні хлопчику – зробіть це і хай він також скаже про свої почуття. Але ви будете знати, що зробили важливий крок. Крок до себе справжньої.

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости