УкрРус

Не бійтесь стрибнути – стрибайте зараз

Дала интервью Оленке Мартынюк. Спрашивали про физкультуру-баночки-йогурты. Вышло, как всегда, "за жизнь"))

Їжа – це любов. Неважливо каша, омлет, кекси чи сібас – їжа повинна готуватися при правильний температурі не тільки каструлі чи духовки, а правильній температурі вашого серця.

Ти можеш бути дуже доглянутою, дуже добре одягненою, ходити чотири рази на тиждень на хатха-йогу, а ще два рази – в тренажерний зал і хоча б раз на плавання. Твої гомілки можуть викликати заздрощі у всіх жінок цього міста. Продавці в Dolce&Gabbana можуть відкривати перед тобою двері тому, що знають тебе по імені. В Chanel на твою честь одразу ж приносять торт. Але це взагалі не гарантує щастя.

Я вважаю, що людина повинна отримувати задоволення від самого життя. То ж якщо ваш організм потребує цього бургеру, чи піци, чи макаронів, чи тістечка, не потрібно бити себе по рукам і говорити "ні-ні-ні, ніколи". Зрідка можна собі дозволити і вкрай некорисні речі. Тому що вони принесуть вам трохи задоволення у ці буремні часи.

Єдине, що я хочу вам сказати: не відкладайте ваші мрії та бажання. Не бійтесь стрибнути – стрибайте зараз. Що ви хочете змінити: свою товсту попу? Гайда в спортзал. Свого неприємного боса? То змініть роботу вже сьогодні! Чи ви хочете зізнатись в коханні хлопчику – зробіть це і хай він також скаже про свої почуття. Але ви будете знати, що зробили важливий крок. Крок до себе справжньої.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги